سامسونگ نمونه اولیه گوشی Galaxy S8 را برای شرکای تجاری خود به نمایش گذاشت

در اخبار قبلی تصاویر زنده‎ای از پرچم‎دار بعدی سامسونگ یعنی گوشی Galaxy S8 منتشر کردیم. ولی بعضی از شرکای تجاری سامسونگ از ما خوش‎شانس‎تر بوده و به جای تصاویر به بیرون درز شده با خود گوشی آشنا شده‎اند. آن‎ها این دستگاه را در یک اتاق نمایش در هتلی در شهر بارسلونا (محل برگزاری مراسم کنگره […]

در اخبار قبلی تصاویر زنده‎ای از پرچم‎دار بعدی سامسونگ یعنی گوشی Galaxy S8 منتشر کردیم. ولی بعضی از شرکای تجاری سامسونگ از ما خوش‎شانس‎تر بوده و به جای تصاویر به بیرون درز شده با خود گوشی آشنا شده‎اند. آن‎ها این دستگاه را در یک اتاق نمایش در هتلی در شهر بارسلونا (محل برگزاری مراسم کنگره جهانی موبایل) دیده‎اند و به نظر آن‎ها این گوشی “بسیار شگفت‎انگیز” بوده است.

در طول مراسم MWC در این شهر اسپانیا، سامسونگ نمونه‎ی اولیه‎ای از گوشی گلکسی اس 8 برای نشان دادن به شرکای تجاری خود داشته است و به گفته‎ی نشریه‎ی کره‎ای Korea Herald تمامی این شرکت‎ها از چیزی که دیده بودند بسیار خوشنود گشته‎اند. طبیعتا تمامی این افراد خوش‎شانس یک توافق‎نامه عدم افشا را امضا کرده‎اند تا هیچ‎کدام هیچ‎گونه از مشخصات Galaxy S8 را نتوانند فاش کنند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

برگزاری رویداد Unboxing معروف سامسونگ برای پرچم‎دار بعدی‎اش رسما در انتهای معرفی تبلت Galaxy Tab S3 سامسونگ مورد تایید قرار گرفت. این پرچم‎دار همزمان در شهرهای نیویورک و لندن در تاریخ 10 فروردین‎ماه معرفی خواهد شد. کاربران انتظار دارند با گوشی مواجه شوند که مجهز به اسکنر عنبیه چشم برای شناخت چهره است، از هوش‎مصنوعی به اسم Bixby و یک دکمه‎ی اختصاصی برای آن استفاده می‎کند به همراه اسکنر اثرانگشتی که در عقب (دیگر در جلو نیست) در کنار دوربین قرار گرفته است.

سامسونگ هنوز قیمت این گوشی را به طور رسمی اعلام نکرده است.