گوشی Galaxy S8 سامسونگ ویدئوهایی با نرخ 1000 فریم بر ثانیه ضبط می‎کند

در اخبار قبلی تصاویر جدیدی از گوشی Galaxy S8 سامسونگ منتشر کردیم که از دوربین 12 مگاپیکسلی هم‎چنان بهره خواهد برد ولی به مانند گوشی Xperia XZ Premium سونی قادر به ضبط ویدئوهای اسلوموشن با نرخ 1000 فریم بر ثانیه است. منابع خبری هم‎چنین اظهار داشته‎اند که اسکنر عنبیه چشم این گوشی نیز با یک […]

در اخبار قبلی تصاویر جدیدی از گوشی Galaxy S8 سامسونگ منتشر کردیم که از دوربین 12 مگاپیکسلی هم‎چنان بهره خواهد برد ولی به مانند گوشی Xperia XZ Premium سونی قادر به ضبط ویدئوهای اسلوموشن با نرخ 1000 فریم بر ثانیه است. منابع خبری هم‎چنین اظهار داشته‎اند که اسکنر عنبیه چشم این گوشی نیز با یک دوربین کوچک 3.7 مگاپیکسلی بهبود یافته تا امکان شناسایی چشم بهتر باشد.

انبوهی از شایعات و اطلاعات درز یافته در خصوص گوشی Galaxy S8 دیده می‎شود ولی این شایعه‎ی جدید یقینا جالب است. این دوربین گفته می‎شود رزولوشن خود را 12 مگاپیکسل حفظ کرده ولی این دفعه شرکت کره‎ای دوربین DRAM را اضافه کرده است تا امکان ثبت فریم ریت‎های فوق‎العاده بالا وجود داشته باشد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

گوشی Sony Xperia XZ Premium که در مراسم کنگره جهانی موبایل به علاقه‎مندان نشان داده شد چنین قابلیتی را به لطف سنسور IMX400 سونی ارائه می‎دهد ولی گزارش مذکور ادعا می‎کند که سامسونگ از این دوربین استفاده نخواهد کرد.

علاوه بر این، گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ از یک دوربین جلوی 8 مگاپیکسلی به همراه یک دوربین کوچک‎تر 3.7 مگاپیکسلی با سنسور RGB بهره خواهد برد که برای شناسایی بهتر چشم استفاده می‎شود.

در طی دو هفته‎ی آینده در تاریخ 9 فروردین‎ماه این گوشی در شهرهای نیویورک و لندن مورد معرفی رسمی قرار می‎گیرد تا صحت این شایعات مشخص شود.