سامسونگ مستقیماً به سراغ عرضه گلکسی زد فیلیپ 3 میرود

سامسونگ اعلام کرد قصد دارد در مراسم معرفی جولای امسال از گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فیلیپ 3 رونمایی کند. پیش از این قرار بود در مراسم تیر و مرداد ۱۴۰۰ از گلکسی زد فلیپ ۲ رونمایی شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از LetsGoDigital، سامسونگ قصد […]

سامسونگ اعلام کرد قصد دارد در مراسم معرفی جولای امسال از گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فیلیپ 3 رونمایی کند. پیش از این قرار بود در مراسم تیر و مرداد ۱۴۰۰ از گلکسی زد فلیپ ۲ رونمایی شود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از LetsGoDigital، سامسونگ قصد عرضه گلکسی زد فیلیپ ۲ را نداشته و مستقیم به سراغ گلکسی زد فلیپ 3 رفته است. رسانه MSPoweruser هدف از این کار سامسونگ را همسان سازی دو نسل جدید گلکسی z و گلکسی فولد عنوان کرده است. زیرا ممکن است کاربران فکر کنند که گلکسی زد فیلیپ 2 نسبت به زد فولد 3 مدل پایین تری دارد. بدین ترتیب دیگر گلکسی زد فلیپ 2 هرگز رونمایی نخواهد شد. سامسونگ گوشی گلکسی زد فیلیپ خود را در جولای ۲۰۲۰ معرفی کرده بود و احتمالاً دیگر گوشی‌های تاشدنی این شرکت نیز در همین ماه جولای معرفی خواهد شد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

طبق خبرهای منتشر شده گلکسی زد فلیپ سامسونگ با دو صفحه نمایش که یکی از آنها در بخش بیرونی قرار دارد و دوربین سه گانه عرضه خواهد شد. دوربین سلفی گوشی نیز در زیر نمایشگر قرار دارد. تنوع رنگ در این مدل  بیشتر بوده و در رنگ های مشکی، بژ، سبز و بنفش عرضه می شود.