سامسونگ از پوسته جدید اختصاصی خود برای ویندوز رونمایی کرد

سامسونگ پوسته اختصاصی One UI Book4 را به عنوان پوسته اختصاصی ویندوز معرفی کرد. چند وقتی است که سامسونگ کلیه گوشی های اندرویدی خود را نیز پوسته اختصاصی با نام One UI در اختیار کاربران قرار داده بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ معرفی اولین پوسته تخصصی خود را در کنفرانس […]

سامسونگ پوسته اختصاصی One UI Book4 را به عنوان پوسته اختصاصی ویندوز معرفی کرد. چند وقتی است که سامسونگ کلیه گوشی های اندرویدی خود را نیز پوسته اختصاصی با نام One UI در اختیار کاربران قرار داده بود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ معرفی اولین پوسته تخصصی خود را در کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت در سال ۲۰۲۱ انجام داده بود. این شرکت به عنوان یک تولید کننده لپ تاپ های ویندوزی تلاش دارد تا پوشته اختصاصی خود را عرضه کند. البته پوسته One UI Book4 در لپ تاپ های سامسونگ همان قابلیت One UI در گوشی های این شرکت خواهد داشت.

تبلیغات

هنوز اطلاعات دقیقی نسبت به پوسته سامسونگ منتشر نشده است. اما به گفته این شرکت کلیه کاربران گلکسی بوک پرو 360، پرو، گلکسی بوک فلکس ۲ پرو و Odyssey می‌توانند از این پوسته استفاده کنند.

هنوز زمان دقیق انتشار رابط کاربری جدید سامسونگ مشخص نشده است. همچنین این شرکت کره‌ای در مورد محصولات آینده ای که با این پوسته وارد بازار می شود اخباری منتشر نکرده است. با توجه به طراحی تازه و قابلیت های جدید ویندوز ۱۱ توسط مایکروسافت باید منتظر بود تا ببینیم سامسونگ برای رابط کاربری جدید خود چه قابلیت هایی در نظر خواهد گرفت. احتمالاً این رابط کاربری در هفته‌های آینده معرفی و قبل از سال جدید میلادی در اختیار کاربران قرار میگیرد.

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP