سامسونگ آپدیت نرم‎افزاری جدیدی برای ساعت‎هوشمند Gear S3 عرضه می‎کند

آخرین ساعت‎هوشمند سامسونگ یعنی Gear S3 در مرحله‎ی دریافت به‎روزرسانی جدیدی قرار گرفته است. این آپدیت که در بیلدنامبر R770XXU2BQC5 یا R760XXU2BQC5 با توجه به مدل کلاسیک یا frontier این گجت پوشیدنی عرضه می‎شود، با خود چند قابلیت جدید به همراه می‎آورد. به دنبال این به‎روزرسانی قابلیت‎های جدید موسیقی تلفیقی و تاریخ بر روی صورت […]

آخرین ساعت‎هوشمند سامسونگ یعنی Gear S3 در مرحله‎ی دریافت به‎روزرسانی جدیدی قرار گرفته است. این آپدیت که در بیلدنامبر R770XXU2BQC5 یا R760XXU2BQC5 با توجه به مدل کلاسیک یا frontier این گجت پوشیدنی عرضه می‎شود، با خود چند قابلیت جدید به همراه می‎آورد.

به دنبال این به‎روزرسانی قابلیت‎های جدید موسیقی تلفیقی و تاریخ بر روی صورت ساعت، امکان به‎روزرسانی خودکار ارتفاع و اطلاعات منطقه‎ی HR با قابلیت شخصی‎سازی به اپلیکیشن S Health اضافه شده‎اند. علاوه بر این، کاربران قادر هستند با استفاده از اپ S Voice، در زمان ایجاد یادآور، تاریخ و زمان را مشخص کنند و رابط‎کاربری News Briefing نیز با بهبودهایی همراه شده است. قابلیت Find My Device گزینه‎ی جدیدی دریافت کرده است تا اطلاعات تماس شما به دنبال گم‎شدن ساعت نشان داده شود و حداکثر زمان برای کرنومتر حالا سه ساعت است. بسیاری از گزینه‎های جدید در دسترس‎پذیری به چشم می‎خورند، چون تجربه‎کاربری (UX) بهبود یافته و باگ‎های سیستم‎عامل iOS از بین رفته‎اند. یک قابلیت تعویض خودکار نیز دیده می‎شود که به کاربر اجازه می‎دهد به صورت خودکار ساعت خود را به یک گوشی‎هوشمند متصل کند. اپلیکیشن Samsung Internet نیز به کاربر اجازه می‎دهد با استفاده از این ساعت در اینترنت به گردش بپردازد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

همانند همیشه، این دسته از آپدیت‌های نرم‎افزاری OTA به صورت مرحله‎ای برای مناطق مختلف عرضه می‎شود، بنابراین برای دریافت آن باید صبر داشته باشید.