سامسونگ در حال آزمودن یک گوشی‌هوشمند مجهز به 2 صفحه نمایش است

هنوز برای سوالی که آیا سامسونگ امسال یک گوشی تاشو عرضه خواهد کرد یا خیر، جواب مشخصی وجود ندارد. برخی از شایعات به آن پاسخ مثبت و برخی دیگر منفی می‎دهند. گرچه وب‎سایت خبری ET News در کره‎جنوبی نسبت به انتشار گزارشی اقدام کرده است که ظاهرا جواب این سوال را به سمت “مثبت” پیش […]

هنوز برای سوالی که آیا سامسونگ امسال یک گوشی تاشو عرضه خواهد کرد یا خیر، جواب مشخصی وجود ندارد. برخی از شایعات به آن پاسخ مثبت و برخی دیگر منفی می‎دهند. گرچه وب‎سایت خبری ET News در کره‎جنوبی نسبت به انتشار گزارشی اقدام کرده است که ظاهرا جواب این سوال را به سمت “مثبت” پیش می‎برد چون ظاهرا سامسونگ در حال آزمودن یک گوشی‌هوشمند مجهز به 2 صفحه نمایش است.

این‎طور فرض شده است که این نمونه‎ی خاص می‎تواند مدل ابتدایی گوشی‎هوشمند تاشویی به اسم Galaxy X باشد. این گوشی گفته می‎شود تا 180 درجه تا می‎شود و دارای یک جفت اولد متصل به هم با استفاده از یک لولا در وسط است. ما تنها می‎توانیم فرض کنیم که علت این است که سایر بخش‎های این گوشی انعطاف‎پذیر نیست که به همین دلیل این نمونه‎ی اولیه با دو نمایشگر وجود دارد.

انتشار اطلاعاتی جدید از گوشی سامسونگ W2017 با اسم رمز "Veyron" و چیپست اسنپ‌دراگون 820

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در حقیقت سامسونگ اولین شرکتی نیست که چنین دستگاهی را قصد دارد عرضه کند، شرکت Kyocera در گذشته سعی در تولید محصول مشابهی داشته است، گرچه نتیجه‎ی به دست آمده با امیدهای نهایی این شرکت فاصله‎ی زیادی داشت. این امکان وجود دارد که سامسونگ هنوز هم به فکر عرضه‎ی یک گوشی تاشو در سال جاری میلادی باشد ولی نتیجه‎ی نهایی ممکن است با چیزی که ما فکر می‎کنیم فرق داشته باشد و شاید تنها در سال 2019 (براساس اخباری که منتشر شده است) شاهد رونمایی از یک گوشی‎هوشمند با نمایشگر تاشوی “واقعی” باشیم.

در هر صورت به دیده‎ی شک به این اخبار بنگرید چون اصلا نمی‎دانیم که این نمونه‎ی اولیه نیز به بازار بیاید یا خیر.