سامسونگ نگران از فروش موفق LG G6؛ تیزر گلکسی اس 8 منتشر شد

با آن‎که فروش گوشی LG G6 به نسبت دستگاه‎هایی مانند گلکسی اس 7 اج یا مدل 2017 جدید گوشی A5 سامسونگ در کره‎جنوبی بیشتر است، ولی رقیب آن‎ها نیز بیکار ننشسته و تبلیغ تلویزیونی برای گوشی Galaxy S8 خود، دو هفته پیش از رونمایی رسمی در این کشور، پخش کرده است. در طول هفته‎ی گذشته، […]

با آن‎که فروش گوشی LG G6 به نسبت دستگاه‎هایی مانند گلکسی اس 7 اج یا مدل 2017 جدید گوشی A5 سامسونگ در کره‎جنوبی بیشتر است، ولی رقیب آن‎ها نیز بیکار ننشسته و تبلیغ تلویزیونی برای گوشی Galaxy S8 خود، دو هفته پیش از رونمایی رسمی در این کشور، پخش کرده است. در طول هفته‎ی گذشته، ال‎جی به گوش اهالی فناوری رساند که پرچم‎دار جدید این شرکت یعنی گوشی LG G6 از زمان عرضه‎ی خود در کره بیش از 30 هزار دستگاه فروش داشته در حالی‎که پیش‎فروش‎ها از زمان 12 اسفندماه بیشتر از 82 هزار دستگاه بوده است.

براساس گفته‎ی Kim Dong-won، یکی از تحلیل‎گران شرکت KB Securities “گوشی LG G6 در اولین روزهای فروش خود به رقم فروش 20 هزار دست پیدا کرده است که به نسبت نسل‎های قبلی خود فروش بالایی به شمار می‎رود. این رقم در مقایسه با گوشی‎های گلکسی اس 7 اج و گلکسی (A5 (2017 به ترتیب 2 و 4 برابر بیشتر بوده است. اگر این روند ادامه پیدا کند، کسب و کار موبایل شرکت ال‎جی احتمالا با یک کاهش بیشتر از تریلیون وون در زیان عملکردی سال گذشته روبرو می‎شود.”

یکی دیگر از تحلیل‎گران صنعت موبایل اعلام می‎کند که “اقدام نادر سامسونگ برای پخش تبلیغ تلویزیون برای پرچم‎دار امسال خود آن‎هم به این زودی به نظر می‎رسد تلاش این شرکت برای جلوگیری از سلطنت ال‎جی در بازار گوشی‎های هوشمند رده‎بالای کره‎جنوبی پیش از عرضه‎ی S8 باشد.”

این تبلیغ اطلاعات خاصی را پیش از برنامه‎ی زمانی معرفی سردم‎دار بعدی سامسونگ نشان نمی‎دهد اما با توجه به اشاره به عنوان “گلکسی بعدی” و شمارش تا عدد 8 یقینا باید آن را مربوط به این اسمارت فون بدانیم. هم‎چنین گفته می‎شود که این محصول هوشمند در هفت رنگ متفاوت عرضه می‎شود یعنی طلایی، نقره ای، مشکی براق، مشکی مات، آبی، بنفش و صورتی که احتمالا پس‎زمینه‎ی این تیزر تبلیغاتی که در زیر مشاهده می‎کنید نیز به همین قضیه اشاره دارد.

[aparat]http://www.aparat.com/v/I0XmA[/aparat]

 

تبلیغات :

buy Neuralink