سامسونگ برای شیائومی، LeEco و Oppo ماژول دوربین دوگانه تولید می‌کند

براساس اطلاعات منتشر شده از یکی از معتبرترین روزنامه‌های کره‌ای، Korea Herald، یکی از بخش‌های شرکت سامسونگ از ماه آینده برای سه شرکت شیائومی، LeEco و Oppo ماژول دوربین دوگانه تهیه خواهد کرد. این بخش از شرکت سامسونگ که تحت عنوان شرکت Samsung Electro Mechanics شناخته می‌شود، هم‌اکنون ماژول دوربین‌های تک‌گانه‌ی شرکت شیائومی را تولید می‌کند و […]

براساس اطلاعات منتشر شده از یکی از معتبرترین روزنامه‌های کره‌ای، Korea Herald، یکی از بخش‌های شرکت سامسونگ از ماه آینده برای سه شرکت شیائومی، LeEco و Oppo ماژول دوربین دوگانه تهیه خواهد کرد. این بخش از شرکت سامسونگ که تحت عنوان شرکت Samsung Electro Mechanics شناخته می‌شود، هم‌اکنون ماژول دوربین‌های تک‌گانه‌ی شرکت شیائومی را تولید می‌کند و حالا با افزایش تولید می‌خواهد برای گوشی معرفی نشده‌ی Mi 5s شیائومی، ماژول دوربین دوگانه را هم عرضه کند. انتظار می‌رود این گوشی تابستان یا پاییز امسال به صورت رسمی معرفی شود.

شیائومی تنها شرکتی نخواهد بود که از محصولات دوربین دوگانه‌ی Samsung Electro Mechanics بهره می‌‌برد. شرکت LeEco که قبلا نام LeTV  را یدک می‌کشید هم یکی دیگر از مشتریان ماژول‌های دوربین دوگانه‌ی سامسونگ بوده و ظاهرا این شرکت قصد دارد با معرفی گوشی‌های‌هوشمند قدرت‌مند، خود را در کشور آمریکا هم نشان دهد.

درنهایت شرکت Oppo، چهارمین تولید کننده‌ی گوشی‌های‌هوشمند در دنیا، هم به زودی از ماژول‌های دوربین دوگانه‌ی سامسونگ استفاده خواهد کرد. به‌هر‌حال با توجه به افزایش مشتریان شرکت سامسونگ مبنی بر تولید ماژول‌های دوربین دوگانه برای این سه شرکت، دیگر وابستگی Samsung Electro Mechanics تنها محدود به گوشی‌های سامسونگ نخواهد بود. در سال گذشته، حدود 61 درصد از محصولات Electro Mechanics سامسونگ، برای خود شرکت تولید می‌شده اما به نظر می‌رسد قرار است به زودی و باوجود این تغییرات، شاهد کاهش وابستگی Electro Mechanics به سامسونگ باشیم. حال با افزایش شرکت‌هایی که از دوربین دوگانه در گوشی خود استفاده می‌کنند، سوددهی شرکت‌های تولیدکننده‌ی ماژول‌های دوربین دوگانه با افزایش چشم‌گیری رو‌به‌رو خواهد شد.

تبلیغات :

buy Neuralink