سامسونگ در آینده نزدیک تولید ماژول دوربین گوشی های خود را به المپوس واگذار می کند

طبق یک توییت منتشر شده توسط یک منبع آگاه حوزه فناوری سامسونگ قصد دارد با شرکت المپوس ژاپنی همکاری کند تا بتواند در آینده تولید ماژول دوربین گوشی‌های خود را به این شرکت واگذار کند. به نظر می رسد این مذاکرات به نتایج مثبتی رسیده و در آینده نزدیک المپوس مسئول تامین ماژول دوربین گوشی […]

طبق یک توییت منتشر شده توسط یک منبع آگاه حوزه فناوری سامسونگ قصد دارد با شرکت المپوس ژاپنی همکاری کند تا بتواند در آینده تولید ماژول دوربین گوشی‌های خود را به این شرکت واگذار کند. به نظر می رسد این مذاکرات به نتایج مثبتی رسیده و در آینده نزدیک المپوس مسئول تامین ماژول دوربین گوشی های سامسونگ خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ با هدف بهبود عملکرد دوربین از نظر کیفیت با شرکت المپوس وارد همکاری خواهد شد. این شرکت در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده و از آن زمان تاکنون فعالیت های پر فراز و نشیبی را داشته است.

تبلیغات

سامسونگ نیز مانند شرکتهای هواوی، وان پلاس و ویو از این پس تولید دوربین‌های خود را به یک شرکت دیگر مانند المپوس واگذار خواهد کرد. اولین همکاری سامسونگ و المپوس احتمالاً در گوشی گلکسی اس ۲۲ سامسونگ خواهد بود که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ عرضه میشود. تا کنون هیچ بیانیه‌ای از طرف دو شرکت در رابطه با این همکاری منتشر نشده است. علاوه بر آن سامسونگ ساخت تراشه های جدیدی را با اسم رمز المپوس در دستور کار خود قرار داده که به نظر می‌رسد در آینده نزدیک جایگزین پردازنده اگزینوس خواهد شد. در این پرازنده بهبود های چشمگیری انجام خواهد گرفت که باعث افزایش عملکرد گوشی های آینده سامسونگ میشود.

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP