سامسونگ احتمالاً فیوشا را جایگزین اندروید خواهد کرد

احتمال اینکه سامسونگ در آینده به جای اندروید از سیستم‌عامل فیوشا استفاده کند بسیار زیاد است. طی خبرهای منتشر شده محصولات آینده سامسونگ مجهز به سیستم عامل فیوشا خواهند بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، هم اکنون اندروید محبوب ترین سیستم عامل در میان کاربران گوشی های هوشمند محسوب می شود. اما از از […]

احتمال اینکه سامسونگ در آینده به جای اندروید از سیستم‌عامل فیوشا استفاده کند بسیار زیاد است. طی خبرهای منتشر شده محصولات آینده سامسونگ مجهز به سیستم عامل فیوشا خواهند بود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، هم اکنون اندروید محبوب ترین سیستم عامل در میان کاربران گوشی های هوشمند محسوب می شود. اما از از سال ۲۰۱۶ تاکنون گوگل تلاش دارد سیستم عامل فیوشا را جایگزین اندروید کند. البته هنوز به طور تجاری در گوشی ها مورد استفاده قرار نگرفته اما در آینده می‌تواند جایگزین مناسبی برای اندروید باشد.

 سیستم عامل فیوشا محدودیت های اندروید را نداشته و می تواند در محصولات مختلف استفاده شود. از دیگر مزیت های سیستم عامل فیوشا ارائه آپدیت آن به روشی ساده تر است. به طوری که کاربران می‌توانند بدون نیاز به سازندگان جدیدترین بروزرسانی ها را دریافت کنند.

گوگل در سال گذشته برای توسعه فیوشا از مشارکت عمومی استفاده کرد. شرکت سامسونگ نیز تصمیم گرفت در این مشارکت حضور داشته باشد. هم اکنون سامسونگ مشغول اضافه کردن فایل سیستم سازگار با فلش یا F2FS به سیستم عامل است. از طرفی فایل سیستم متن باز نیز برای این حافظه فلش توسعه داده شده و بدین ترتیب سامسونگ می‌تواند آن را در دستگاه اندرویدی مورد استفاده قرار دهد.

احتمالاً سامسونگ قصد دارد میزان مشارکت خود را در این پروژه افزایش داده و سیستم عامل فیوشا را جایگزین اندروید کند. به گزارش یک منبع موثق سامسونگ محصولات جدید خود را با فیوشا به بازار عرضه می کند. البته هنوز خود گوگل چنین تصمیمی نگرفته اما در آینده احتمال دارد کلیه دستگاه های اندرویدی با فیوشا جایگزین شوند. هنوز زمان دقیق عرضه عمومی سیستم عامل فیوشا مشخص نیست اما احتمالاً اولین محصولات مجهز به این سیستم عامل جدید مربوط به شرکت گوگل خواهد بود.

تبلیغات :

buy Neuralink