تولید نمایشگر اولد سری جدید مک بوک پرو و آیپد برعهده سامسونگ خواهد بود

اپل برای ساخت نمایشگر اولد در مدل های جدید مک بوک پرو و آیپد با سامسونگ همکاری خواهد کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ در مراحل ابتدایی تولید نمایشگر اولد ‌برای سری جدید مک بوک پرو و آیپد اپل قرار دارد. طبق گزارش های منتشر شده از خبرگزاری  The Elecتوسعه اولیه […]

اپل برای ساخت نمایشگر اولد در مدل های جدید مک بوک پرو و آیپد با سامسونگ همکاری خواهد کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ در مراحل ابتدایی تولید نمایشگر اولد ‌برای سری جدید مک بوک پرو و آیپد اپل قرار دارد. طبق گزارش های منتشر شده از خبرگزاری  The Elecتوسعه اولیه تولید نمایشگر اولد توسط سامسونگ پلی آغاز شده و قرار است این ظرفیت تولید برای مک بوک های اولد نیز استفاده شود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 احتمالا اپل مجدداً مک بوک پرو ۱۶ یا ۱۷ اینچی را با نمایشگر اولد عرضه خواهد کرد. طی خبرهای گذشته اعلام شده اپل یک آیپد ۱۰.۲ اینچی و یک آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی را نیز عرضه خواهد کرد که در هر دوی آنها از نمایشگر اولد استفاده می شود. همچنین اپل قصد دارد مدل جدید آیپد پرو را با نمایشگر Mini-LED عرضه کند.

تراشه A15 Bionic اپل به عنوان سریع ترین CPU گوشی های هوشمند معرفی شد

در حال حاضر آیپد های معمولی و ایر اپل به پنل LCD مجهز هستند. از طرفی سامسونگ نیز به عنوان تامین کننده پنل های اولد توسعه نوع جدیدی از چاپگر خشک را که مخصوص تولید پنل های Gen 8.5 OLED است را آغاز کرد.