مانیتور گیمینگ جدید سامسونگ با فناوری کوانتوم‌دات و نمایشگر منحنی عرضه خواهد شد

سامسونگ امروز اعلام کرد که قصد معرفی مانیتورهای گیمینگ خمیده‎ی جدیدی را در نمایشگاه IFA 2016 دارد که از فناوری کوآنتوم دات این شرکت بهره می‎برند. مانیتور CFG70 سامسونگ در مدل‎های 24 و 27 اینچی معرفی خواهد شد، در حالی‎که مانیتور CF791 سامسونگ یک تک مدل 34 اینچی است. تمامی این مانیتورها می‎توانند 125 درصد […]

سامسونگ امروز اعلام کرد که قصد معرفی مانیتورهای گیمینگ خمیده‎ی جدیدی را در نمایشگاه IFA 2016 دارد که از فناوری کوآنتوم دات این شرکت بهره می‎برند. مانیتور CFG70 سامسونگ در مدل‎های 24 و 27 اینچی معرفی خواهد شد، در حالی‎که مانیتور CF791 سامسونگ یک تک مدل 34 اینچی است. تمامی این مانیتورها می‎توانند 125 درصد از پوشش رنگی sRGB را نمایش دهند.

مانیتور گیمینگ جدید سامسونگ با فناوری کوآنتوم دات و نمایشگر منحنی عرضه خواهد شد

دو مانیتور نام برده شده بر اساس فاکتورهای محیط‎زیستی ساخته شده‎اند چون سامسونگ اشاره می‎کند در طراحی آن‎ها از عنصر کادمیم استفاده نشده است. علاوه بر این، هر دو این مدل درسطح کارخانه تحت عمل کالیبراسیون قرار گرفته‎اند تا سطوح مشکی رنگ گاما و سطوح تعادل سفید برای مدیرت دما بهینه شوند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

مانیتور مدل Samsung CF791 یک مدل جالب است، چون نسبت اندازه‎ی 21:9 را دارد و خمیدگی 1500R آن باعث می‎شود خمیده‎ترین مانیتور گیمینگ موجود در جهان باشد. سرعت تازه‎سازی آن 100 هرتز است و از فناوری AMD FreeSync به منظور هم‎گام سازی نرخ فریم بازی‎ها و پردازنده‎های گرافیکی ای‎ام‎دی استفاده می‎کند. پایه‎ی آن نیز امکان تنظیم شدن به صورت عمودی را دارد.

سری مانیتورهای CFG7 دارای میزان خمیدگی 1800R و زمان پاسخ 1 میلی‎ثانیه و سرعت‎ تازه‎سازی سریع تا حداکثر 144 هرتز هستند. این مانیتور با واسط Gaming UX OSD سامسونگ عرضه خواهد شد تا پیکربندی آن ساده‎تر باشد.

هنوز شرکت سامسونگ قیمت و زمان عرضه‎ی این مانیتورها را به بازار اعلام نکرده است.