اخبار شرکت‌ها

اسلک، مایکروسافت را به کپی از تبلیغات خود متهم کرد

پلتفرم چت اسلک در مقابل ادعاهای مایکروسافت با به چالش کشیدن فضای کاری چت این شرکت، مایکروسافت را به تقلب متهم کرد. مایکروسافت مدعی شده بود که روزانه حدود 20 میلیون کاربر فعال در این پلتفرم هستند و این میزان حدود دو برابر میزان کاربران رقیب یعنی اسلک است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز و به نقل از ZDNet، اسلک پس از شنیدن ادعاهای مایکروسافت، این شرکت را به تقلب کاری متهم کرد. یکی از سران اسلک در توئیتی با توجه به شباهت‌های موجود بین تبلیغات شرکت خود و مایکروسافت، مدعی شده است که این تبلیغ از ویدئوهای منتشر شده این شرکت  برای کنفرانس Slack Frontiers کپی شده است.

در زمان شکل گیری مایکروسافت تیمز، مدیران اسلک از آن به عنوان رقیب خود یاد کردند و مدعی شدند که این پلتفرم هرگز نمیتواند مانند اسلک مورد پسند مردم واقع شود. مگان کوئین (Megan Quinn)، یکی از بنیانگذاران اسلک با ابراز خوشحالی از رقابت با مایکروسافت، شروع به کار این سرویس را به مایکروسافت تبریک گفته بود. اما اکنون در توئیت خود با ارسال یک عکس از سرچ های گوگل با عنوان هایی نظیر” چگونه از مایکروسافت تیمز خلاص شویم” و ” چگونه مایکروسافت تیمز را خاموش کنیم” مایکروسافت را به چالش کشیده است.

البته آما‌رها نشان میدهد که علاقه به مایکروسافت تیمز در بین کاربران در یک سال گذشته افزایش داشته است.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا