سونی لیستی کامل از گوشی‌های خود که اندروید 5.1 را دریافت می‌کنند، منتشر کرد

ساعاتی پیش سونی با انتشار لیستی کامل از گوشی‌های هوشمند خود که قرار است به اندروید 5.1 بروزرسانی شوند را منتشر کرد و خیل عظیمی از هوادارانش را با این کار، خوشحال نمود. اندروید 5.1، کامل‌ترین و بهترین نسخه از سیستم‌عامل اندروید می‌باشد که بسیاری از کاربران دوست دارند تا نسل جدید این سیستم‌عامل را […]

ساعاتی پیش سونی با انتشار لیستی کامل از گوشی‌های هوشمند خود که قرار است به اندروید 5.1 بروزرسانی شوند را منتشر کرد و خیل عظیمی از هوادارانش را با این کار، خوشحال نمود. اندروید 5.1، کامل‌ترین و بهترین نسخه از سیستم‌عامل اندروید می‌باشد که بسیاری از کاربران دوست دارند تا نسل جدید این سیستم‌عامل را بر روی تلفن خود داشته باشند.

البته کار عرضه‌ی بروزرسانی اندروید 5.0 برای گوشی‌های هوشمند M2 و M2 Aqua و همینطور محصولات سری Xperia Z به تازگی آغاز شده، اما این موضوع سبب نشده تا سونی نسخه‌ی 5.1 را برای این محصولات عرضه نکند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

طبق گفته‌های رسمی سونی، هم‌اکنون این کمپانی ژاپنی در حال کار بر روی اندروید 5.1 آبنبات‌چوبی بوده و قصد دارد تا این بروزرسانی را در ماه ژولای عرضه کند. البته هنوز تاریخ آن اعلام نشده اما احتمالا باید اواخر ماه ژولای منتظر عرضه‌ی این بروزرسانی باشیم. در ادامه می‌توانید لیستی از گوشی‌هایی را که اندروید 5.1 را دریافت خواهند کرد، مشاهده نمایید:

آپدیت اندروید 5 برای فبلت Vu 3 ال‌جی عرضه نخواهد شد

Sony Xperia Z3 series: Xperia Z3, Xperia Z3v, Xperia Z3 Compact and Xperia Z3 Tablet Compact
Sony Xperia Z2 series: Xperia Z2 and Xperia Z2 Tablet
Sony Xperia Z1 series: Xperia Z1, Xperia Z1 Compact, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra and Xperia Z Ultra GPE
Sony Xperia Z series: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR and Xperia Tablet Z
Sony Xperia M2 and Xperia M2 Aqua
Sony Xperia T2 Ultra
Sony Xperia C3

سونی اذعان داشته که حتی مدل‌های دو سیم‌کارته از گوشی‌های هوشمند این شرکت نیز این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. البته ممکن است کمی دیرتر از موعد مقرر شده شاهد عرضه‌ی این بروزرسانی توسط سونی باشیم چرا که همه چیز به اپراتورهای تلفن همراه بستگی دارد. با این وجود، خبری که امروز سونی منتشر کرد، باعث شد تا بسیاری از طرفداران این شرکت بیش از پیش به سونی اعتماد داشته باشند..