گوشی های اکسپریا M5 و M5 Dual سونی به نسخه 5.1 اندروید به روزرسانی می شوند

شرکت سونی عرضه‌ی اندروید 5.1 آبنبات‌چوبی را برای گوشی‌های هوشمند اکسپریا M5 و M5 Dual آغاز نموده و هم‌اکنون دارندگان این گوشی‌های هوشمند، می‌توانند آن را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که این بروزرسانی شامل آپدیت‌های امنیتی ماهانه سونی نیز می‌گردد. این بروزرسانی جدید که شماره‌ی مدل دستگاه‌های شما را به ورژن نوشته شده […]

شرکت سونی عرضه‌ی اندروید 5.1 آبنبات‌چوبی را برای گوشی‌های هوشمند اکسپریا M5 و M5 Dual آغاز نموده و هم‌اکنون دارندگان این گوشی‌های هوشمند، می‌توانند آن را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که این بروزرسانی شامل آپدیت‌های امنیتی ماهانه سونی نیز می‌گردد.

gsmarena_001

این بروزرسانی جدید که شماره‌ی مدل دستگاه‌های شما را به ورژن نوشته شده در تصاویر تغییر خواهد داد، 600 مگابایت حجم داشته و چند قابلیت جدید نیز در خود دارد. یکی از ویژگی‌های بسیار خوبی که حالا می‌توان از آن استفاده نمود نیز توانایی عکس‌برداری به صورت مستقیم از ساعت هوشمند Smart Watch 3 سونی می‌باشد . همچنین عملکرد و بخش تنظیماتی دستگاه برای تنظیم صدا و حالت بی‌صدا بودن نیز بهبود پیدا کرده است.

تبلیغات

gsmarena_002

برای افرادی که شاید در این مورد اطلاعی نداشته باشند، باید بگوییم که گوشی‌هوشمند اکسپریا M5 قرار است در ماه فوریه وارد بازار کشورهای اروپایی گردد.

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP