اسپاتیفای امکان اسکن بارکد برای پخش آهنگ را فراهم کرد

در بهمن‎‎ماه شرکت اسپتیفای، قابلیت پیام‎رسانی درون اپلیکیشنی خود را حذف کرد که فورا باعث شد امکان به اشتراک‎گذاری یک آهنگ با یک فرد مشکل شود. آن‎ها حالا به نوعی این قضیه را جبران کرده‎اند. براساس گزارش وب‎سایت Techcrunch، جزئیات بیشتری در 18 اردیبهشت‎‎ماه منتشر می‎شود اما این شرکت قصد رونمایی از قابلیت جدیدی را […]

در بهمن‎‎ماه شرکت اسپتیفای، قابلیت پیام‎رسانی درون اپلیکیشنی خود را حذف کرد که فورا باعث شد امکان به اشتراک‎گذاری یک آهنگ با یک فرد مشکل شود. آن‎ها حالا به نوعی این قضیه را جبران کرده‎اند.

براساس گزارش وب‎سایت Techcrunch، جزئیات بیشتری در 18 اردیبهشت‎‎ماه منتشر می‎شود اما این شرکت قصد رونمایی از قابلیت جدیدی را دارد که به کاربر اجازه می‎دهد یک بارکد خاص را اسکن کند تا فورا یک آهنگ پخش شود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

هر آهنگ دارای یک کد به خصوص الحاق شده به آلبوم آرت آن است (که مانند قبل می‎توانید آن را ظاهر کنید) و با استفاده از دوربین درون اپلیکیشنی اسپتیفای کاربر می‎تواند یک عکس گرفته تا آهنگ به دنبال آن پخش شود. این قابلیت چه از گوشی دوست خود برای اسکن استفاده کنید یا تصویری که از طریق هرگونه اپلیکیشن پیام‎رسانی ارسال شده باشد، کار می‎کند. قابلیت ساده‎ای که یقینا باعث خوشحالی بسیاری از افراد می‎شود.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای چه مزیت هایی دارد؟

در اختیار داشتن توانایی به اشتراک‎گذاری یک تصویر کوچک در هر قسمت از وب و امکان پخش آهنگ توسط آن به معنای آن است که به اشتراک‎گذاری موزیک بسیار ساده‎تر می‎شود. این اقدام موفقیت زیادی برای اسپاتیفای به همراه می‎آورد و یقینا موسیقی‎دوستان از آن استقبال می‎کنند.