قابلیت زیرنویس به توییت های صوتی توییتر اضافه شد

توییتر پیش از این امکان استفاده از توییت های صوتی را برای کاربران فراهم کرده بود. پس از آن عدم وجود زیرنویس باعث انتقادهای زیادی به این قابلیت شده بود. اکنون توییتر قصد دارد ویژگی زیر نویس خودکار را به توییت های صوتی اضافه کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، زیرنویس خودکار […]

توییتر پیش از این امکان استفاده از توییت های صوتی را برای کاربران فراهم کرده بود. پس از آن عدم وجود زیرنویس باعث انتقادهای زیادی به این قابلیت شده بود. اکنون توییتر قصد دارد ویژگی زیر نویس خودکار را به توییت های صوتی اضافه کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، زیرنویس خودکار می تواند به کاربرانی که مشکل شنوایی دارند در درک توییت های صوتی کمک کند. اما با قابلیت جدید به صورت خودکار توییت های صوتی مجهز به زیر نویس خواهند شد. این زیرنویس شامل زبان های پشتیبانی شده از قبیل انگلیسی، ژاپنی، اسپانیایی، پرتغالی، ترکی، عربی، انگلیسی، فرانسوی و اندونیزیایی و کره ای خواهد بود.

 در حال حاضر تنها کاربران iOS می توانند فایل های صوتی ارسال کنند. و این قابلیت هنوز برای کاربران اندرویدی فعال نشده است. قابلیت زیرنویس خودکار به صورت آیکونی به نام CC در گوشه بالا سمت راست هر توییت قابل مشاهده است. همچنین تنها توییت اخیر میتوانند از این قابلیت استفاده کنند و توییت های قدیمی شامل زیرنویس خودکار نمیشوند.

توییتر اکنون گروهی مجزایی را برای توسعه قابلیت های مورد نیاز کاربران کم توان تشکیل داده تا بتواند توسعه چنین امکاناتی را افزایش دهد. این قابلیت حتی در سرویس Spaces نیز فعال خواهد بود و امکان رقابت با دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند کلاب هاوس را نیز خواهد داشت.