اخبار شرکت‌ها

پشتیبانی از نشانگرهای ماوس در نسخه iOS 14 اپل

کد های جدید iOS 14 نشان میدهد اپل در آینده ای نزدیک پشتیبانی از نشانگرهای ماوس را آغاز خواهد کرد. این پشتیبانی در نسخه 13 بصورت ناقص در دسترس قرار داشت.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از 9to5Mac، کدهای نسخه جدید iOS 14 نشان دهنده پشتیبانی کامل اپل از نشانگرهای ماوس است. پیش از این نیز بخش Accessibility از تنظیمات نسخه پهاردهم خبر داده بود. همچنین در بیلد جدید دو مدل از کیبورد هوشمند نیز توسعه داده شده است. احتمالا ویژگی های نشانگر ماوس در سیستم عامل مک در iOS 14 نیز تکرار خواهد شد. دو ویژگی دیگر ناپدید شدن ماوس پس از چند ثانیه مکث در لمس و ظاهر شدن ماوس پس از جابجایی آن است. قابلیت جدید میتواند ار انواع مختلف نشانگر در شرایط مختلف پشتیبانی کند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

کیبوردهای هوشمند و ژست های حرکتی جدید نشان می دهد کیبوردهای جانبی از تاچ پدهای استاندارد استفاده خواهند کرد. همچنین در نسخه جدید فناوری ضربه برای کلیک گنجانده شده است. وجود دو شناسه برای کیبوردهای هوشمند نشان دهنده لوازم جانبی های جداگانه برای مدل های آیپد است. احتمالا شکل فیزیکی این لوازم جانبی شبیه به لپ تاپ با یک کیبورد در قسمت بالا و تاچ پد در قسمت پائین خواهد بود.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا