بررسی‌ها نشان می‌دهد که نوجوانان به آیفون‌های اپل بیش از گوشی‌های اندرویدی تمایل دارند

شرکت Piper Jaffray دو بار در سال نتایج نظرسنجی درباره آخرین علایق نوجوانان، جاهایی که بیشتر پول خرج می کنند و نظرات و احساسات آنها درباره محصولات خاص و برندهای ویژه را منتشر می کند. گزارش جدید بر اساس نظیر سنجی از 10 هزار نوجوان ( در نظرسنجی سابق 6500 نفر شرکت داشتند) انجام شده است. […]

شرکت Piper Jaffray دو بار در سال نتایج نظرسنجی درباره آخرین علایق نوجوانان، جاهایی که بیشتر پول خرج می کنند و نظرات و احساسات آنها درباره محصولات خاص و برندهای ویژه را منتشر می کند. گزارش جدید بر اساس نظیر سنجی از 10 هزار نوجوان ( در نظرسنجی سابق 6500 نفر شرکت داشتند) انجام شده است.

در نظر سنجی انجام شده در ماه آوریل، 75 درصد از نوجوانان به داشتن آیفونهای اپل ابراز علاقه کردند و این رقم درنظرسنجی انجام شده در ماه اکتبر به 79 درصد رسید. تعداد نوجوانان دارای آیفون از 69 درصد در نظرسنجی قبلی به 74 درصد در نظرسنجی اخیر می رسد. با این ارقام می توان فرض کرد تنها 21 درصد از نوجوانان در آینده و 26 درصد در حال حاضر از گوشیهای اندروید استفاده می کنند.

اپل گازهای ناشی از زباله‌های پسماند را به الکتریسیته تبدیل می‌کند

همچنین با توجه به این نظرسنجی مشخص شد اپلیکیشن مورد علاقه نوجوانان در حال حاضر Snapchat است که این امر می تواند برای مشتریان شرکت Piper Jaffray خبر خوشحال کننده ای باشد چرا که این شرکت که اکنون به عنوان Snap شناخته می شود در مارس آینده با یک عرضه اولیه عمومی شروع به کار خواهد کرد. Snapchat با 35 درصد جزء پرطرفدارترین اپلیکیشن ها در بین نوجوانان است و پس از آن اینستاگرم با 24 درصد و توئیتر و فیس بوک با 13 درصد قرار دارند.

سن متوسط نوجوانان در این نظرسنجی 16 سال و 55 درصد مذکر و از خانواده هایی با درآمد متوسط 68 هزار دلار در ماه بودند.

در اینفوگرافیک زیر، درصد استفاده از شبکه های اجتماعی مختلف  توسط نوجوانان نشان داده شده است.

3