Tag Heuer ساعت هوشمند خود را در نمایشگاه CES 2015 معرفی خواهد کرد

ساعت های هوشمند همواره مورد استقبال افراد بسیار زیادی قرار گرفته اند و همه روزه در حال رشد کردن نیز می باشند. سیستم عامل Android Wear نیز کار با آنها را لذت بخش کرده است و اپل نیز ساعت هوشمند خود را آماده ی عرضه کرده است. حضور شرکت هایی که ساعت های لوکس نیز […]

ساعت های هوشمند همواره مورد استقبال افراد بسیار زیادی قرار گرفته اند و همه روزه در حال رشد کردن نیز می باشند. سیستم عامل Android Wear نیز کار با آنها را لذت بخش کرده است و اپل نیز ساعت هوشمند خود را آماده ی عرضه کرده است. حضور شرکت هایی که ساعت های لوکس نیز عرضه می کنند، می تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد که شرکت Tag Heuer آغاز کننده ی آن است…

با توجه به اخباری که توسط Business Insider منتشر شده است،احتمال می رود شرکت Tag Heuer ساعت هوشمند خود را در نمایشگاه Consumer Electronics Show که در تاریخ 5 ژانویه و شهر لاس وگاس برگزار می شود، معرفی کند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این ساعت هوشمند از یک پردازنده ی ایتل بهره می برد و قادر خواهد بود تا در کنار ارائه ی الگوهای مختلف خواب، میزان کالری سوزانده شده را در کنار قدم هایی که کاربران برداشته اند مشخص کند. همچنین طبق اخبار، قرار است تا شکل ظاهری این ساعت هوشمند، شبیه به ساعت های عادی باشد و همچون ساعت های هوشمند دیگر بازار عمل نمی کند.

از باگ پردازنده‌های Skylake اینتل چه می‌دانید و چگونه می‌توان از آلوده بودن یک پردازنده آگاه شد؟

چند ماه پیش Jean-Claude Biver مدیر گروه ساعت های لوکس، LVMH، اعلام کرد که به دنبال معرفی ساعتی هوشمند از کمپانی Tag Heuer می باشد اما نمی خواهد یک طرح کپی شده از ساعت اپل را معرفی کند چرا که نباید جای پای دیگران، قدم گذاشت.

به نظر می رسد شرکت Tag Heuer اولین شرکت لوکس در زمینه ی ساعت های هوشمند باشد که با سیستم عامل Android Wear نیز به خوبی آشنایی دارد. اما به ظنر شما این شرکت تا چه حد می تواند موفق ظاهر شود؟ نظرات خود را با تکنولوژی نیوز به اشتراک بگذارید.

لینک کوتاه | منبع : Pocket-Lint