تازه های تکنولوژیموبایل

نگاهی به آمار فروش آنلاین در بلک فرایدی 2019؛ رکوردشکنی در خرید با گوشی

فروش بلک فرایدی در سال 2019 با رکورد شکنی همراه بوده است. امسال خریداران در این روز حدود 7.4 میلیارد دلار خرید آنلاین را ثبت کرده‌اند که نسبت به گذشته 1.2 میلیارد رشد داشته است. نگاهی به آمار فروش دستگاه‌های الکترونیک نشان می‌دهد که فروش لپ تاپ‌های اپل، ایرپاد و تلویزیون‌های سامسونگ از دیگر اجناس بیشتر بوده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز و به نقل از techcrunch، حدود 2.9 میلیارد دلار از کل فروش در بلک فرایدی توسط گوشی انجام شده است که نسبت به سال گذشته 21 درصد رشد داشته است. البته هنوز به میزان فروش دسکتاپ نرسیده است اما شیب رشد آن بیشتر است.

میانگین قیمت‌ها نیز در این روز افزایش داشته و نسبت به سال گذشته کلیه اجناس با 5.9 درصد افزایش قیمت عرضه شده بودند. Adobe Analytics با رهگیری خرده فروشی‌های آمریکا در این روز با کمک شناسه SKU توانست یک تریلیون تراکنش را در این روز ثبت کند. بر طبق گزارش‌های ارسالی، شرکت‌های بزرگ تجاری عملکرد بهتری نسبت به خرده فروشی‌ها داشته و رشد فروش 62 درصدی را برای خود به جای گذاشته‌اند. این رقم برای خرده فروش‌ها تنها 27 درصد بوده است.

از دیگر روزهای به جا مانده برای فروش در آینده می‌توان به یکشنبه کسب و کارهای کوچک و سایبر ماندی اشاره کرد که در این روزهای تعطیل نیز باید شاهد فروشی بالغ بر (به ترتیب) 3 و 9.4 میلیارد کالا باشیم.


نظرسنجی طرح محدودسازی اینترنت بین الملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا