شیائومی ردمی پرو از پردازنده 10 هسته‌ای و دوربین دوگانه بهره خواهد برد

شرکت شیائومی به تازگی تیزرهای جدیدی را از گوشی‌ احتمالی خود با نام Redmi Pro را که به احتمال بسیار زیاد قرار است تا چندی دیگر به طور رسمی معرفی شود، منتشر کرد. در یکی از این تیزر‌ها در کلیپی که منظره‌ای در حال پخت و پز نشان داده شده است، عبارت OLED PING به نمایش گذاشته […]

شرکت شیائومی به تازگی تیزرهای جدیدی را از گوشی‌ احتمالی خود با نام Redmi Pro را که به احتمال بسیار زیاد قرار است تا چندی دیگر به طور رسمی معرفی شود، منتشر کرد. در یکی از این تیزر‌ها در کلیپی که منظره‌ای در حال پخت و پز نشان داده شده است، عبارت OLED PING به نمایش گذاشته می‌شود که در واقع به وجود نمایشگر  با پنل OLED در این گوشی اشاره خواهد داشت.

gsmarena_001

در تیزر دوم که با زبان چینی به نمایش گذاشته شده است ظرف‌هایی را نشان می‌دهد که عبارت‌های درج شده بر روی آنها نشان دهنده وجود تراشه هشته هسته‌ای بر روی این گوشی و همچنین دوربین دوگانه بر روی آن خواهد بود.

شیائومی در پرچمدارش از سنسور تصویربرداری اکسپریا XZ استفاده می‌کند

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

gsmarena_002

براساس گزارشات به دست آمده Redmi Pro به احتمال بسیار زیاد از یک تراشه deca-core (ده هسته‌ای) و همچنین دوربینی به همراه دو حسگر برخوردار خواهد بود. اگر به یاد آورید مشخصات فنی این گوشی شباهت بسیار زیادی با گوشی هوشمندی دارد که با تازگی در بنچمارک Geekbench رخ نمایی کرده بود.