قابلیت نمایش پست ها به ترتیب زمانی در اینستاگرام آزمایش می شود

آدام موسری رئیس اینستاگرام از آزمایش قابلیت جدیدی در این پلتفرم خبر داد که در آن پست ها به ترتیب زبانی یا دیگر الگوریتم مربوط به زمان برای کاربران نمایش داده می شود. این قابلیت اکنون در مرحله آزمایش قرار دارد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در آینده کاربران برای نمایش پست […]

آدام موسری رئیس اینستاگرام از آزمایش قابلیت جدیدی در این پلتفرم خبر داد که در آن پست ها به ترتیب زبانی یا دیگر الگوریتم مربوط به زمان برای کاربران نمایش داده می شود. این قابلیت اکنون در مرحله آزمایش قرار دارد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در آینده کاربران برای نمایش پست ها می توانند از سه گزینه مختلف استفاده کنند. یکی از آنها همان صفحه اصلی (Home) است که در آن محتوا نمایش داده می شود و بیشتر تمایل کاربران نیز مشاهده این صفحه خواهد بود. از طرفی امکان نمایش پست به صورت موارد دلخواه نیز وجود دارد که درآن کاربران از قبل این پست ها را مشخص کردند تا محتوای جدید آنها را ببینند.

روش آخر نیز گزینه فالوئینگ خواهد بود که در آن کاربران می توانند پست های مربوط به حساب هایی که آنها را دنبال می‌کنند از نظر زمانی مشاهده کنند. از طرفی اینستاگرام قصد دارد پیشنهاد های بیشتری را از طریق گزینه (Home) به کاربران نمایش دهد که نسبت به گزینه کلی متفاوت خواهد بود. در واقع هدف اصلی نحوه مشاهده محتوا به طور ساده تر است. سه گزینه اعلام شده برای نمایش پست ها در حالت آزمایشی برای برخی از حساب ها فعال شده و دیگر کاربران نیز تا دو هفته آینده آن را در اختیار خواهند داشت.

تبلیغات :

buy Neuralink