هنوز قابلیت های هدست ویژن پرو اپل به طور کامل معرفی نشده است

هنوز بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های هدست جدید اپل توسط این شرکت معرفی نشده است. به نظر می رسد این قابلیت ها قرار است پس از عرضه و با انتشار آپدیت در اختیار کاربران قرار بگیرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با معرفی هدست ویژن پرو اپل بسیاری از کاربران […]

هنوز بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های هدست جدید اپل توسط این شرکت معرفی نشده است. به نظر می رسد این قابلیت ها قرار است پس از عرضه و با انتشار آپدیت در اختیار کاربران قرار بگیرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با معرفی هدست ویژن پرو اپل بسیاری از کاربران تلاش دارند تا از تمامی قابلیت های این دستگاه مطلع شوند. در حالیکه هنوز بسیاری از قابلیت های این دستگاه منخصربفرد توسط اپل اعلام نشده است. اما احتمالا قابلیت علی آن در بخش تناسب اندام و سلامتی بیشتر از بخش های دیگر باشد.

برخی افراد نزدیک به این شرکت اعلام کردند اپل قصد داشت در این ا این گجت را تنها برای برنامه های تناسب اندام و سلامتی عرضه کند. همچنین برنامه ریزی هایی نیز برای استفاده از قابلیت های متعدد طی همکاری با برندهایی مانند نایکی انجام شده بود.

احتمالا در این برنامه ها راهنمایی هایی در زمینه ورزش و انجام تمرین های سنگین به کاربر ارائه می‌شد.

طبق گزارشی که توسط گیزموچاینا منتشر شده است احتمالا هدست اول می تواند تمامی حرکات بدن را به طور کامل ردیابی کند و به این موضوع در بیانیه اخیر این شرکت نیز اشاره شده است. اما این قابلیت پس از عرضه و از طریق به روزرسانی نرم افزاری انجام خواهد شد. اپل همچنان توسعه نرم افزاری این هدست را در دست اجرا دارد و قصد دارد سیستم عامل VisionOS را برای این دستگاه به صورت کامل عرضه کند.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال