اخبار شرکت‌ها

اعزام فضانوردان آمریکایی دراگون به تاخیر افتاد

دراگون در ماموریت جدید خود قرار بود فضانوردان آمریکایی را با خود به ایستگاه بین المللی فضایی حمل کند اما این ماموریت یکبار دیگر به تاخیر افتاد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ناسا اعلام کرده است ماموریت سرنشین دار شرکت اسپیس ایکس از اواخر سپتامبر به ۲۳ اکتبر منتقل شده است. در این ماموریت فضاپیمای کرو دراگون با کمک موشک فالکون ۹ مرکز فناوری فضایی کندی ناسا را به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی ترک خواهد کرد

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 در این ماموریت چهارفضانورد ناسا به نام‌های میشل هاپکینز (Michael Hopkins)، ویکتور گلاور (Victor Glover) ، شانون واکر (Shannon Walker) و سوئیچی نوگوچی ( Soichi Noguchi) با کمک فضاپیمای کرو دراگون شرکت اسپیس ایکس از آژانس فضایی ژاپن به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا پرتاب خواهند شد. همچنین کرو دراگون در بازگشت قرار است سه فضانورد ایستگاه فضایی به نام‌های کریس کاسیدی از ناسا، آناتولی ایوانیشین و ایوان واگنر از روسیه را با خود به زمین حمل کند. این ماموریت دوم شرکت اسپیس ایکس بعد از دمو-2 است. ماموریت گذشته در تاریخ ۳۰ می و با پرتاب دو فضانورد آمریکایی از خاک آمریکا انجام شد و پس از سالها دو فضانورد آمریکایی از خاک این کشور راهی فضا شدند و مجدداً به این کشور بازگشتند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا