طراحی ظاهری گلکسی واچ ۶ در دست فوتبالیست مشهور کره‌ای مشاهده شد

سامسونگ کمتر از دو هفته دیگر مراسم آنپکد جدید خود را برگزار خواهد کرد. یکی از دستگاه‌های قابل عرضه در این مراسم سری گلکسی واچ ۶ است که در آن به صورت رسمی معرفی می‌شود. پیش از معرفی این ساعت زیبا در دست یکی از فوتبالیست‌های کره‌ای دیده شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری […]

سامسونگ کمتر از دو هفته دیگر مراسم آنپکد جدید خود را برگزار خواهد کرد. یکی از دستگاه‌های قابل عرضه در این مراسم سری گلکسی واچ ۶ است که در آن به صورت رسمی معرفی می‌شود. پیش از معرفی این ساعت زیبا در دست یکی از فوتبالیست‌های کره‌ای دیده شده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ساعت جدید سامسونگ در دست لیست مشهور به نام سون هیونگ مین در باشگاه فوتبال تاتنهام دیده شده است. سامسونگ از مدت‌های پیش از این روش برای تبلیغ محصولات جدید خود استفاده می‌کند. در این روش از افراد و شخصیت‌های مشهور برای استفاده از محصولات جدید و نمایش آنها بهره میبرد.

البته از این تصاویر نمی‌توان به اطلاعات زیادی رسید. البته وجود نمایشگر بزرگ در این ساعت طبق گزارش‌های قبلی تایید می‌شود. دلیل آن نیز استفاده از نمایشگر ۴۴ میلیمتری در گلکسی واچ ۶ کلاسیک است.

همچنین طبق این تصاویر حاشیه چرخان دستگاه کمی نازک‌تر از نسخه‌های قبلی به نظر می‌رسد. احتمالاً طبق گزارش‌های قبلی این حاشیه امکان چرخش دارد. سامسونگ قصد دارد از این ساعت همراه با دیگر اعضای خانواده در ۴ مرداد رونمایی کند.