نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

ورود مایکروسافت تیمز به دنیای متاورس با طراحی های سه بعدی

مایکروسافت قصد دارد برای ورود به دنیای متاورس به عنوان اولین شرکت تغییرای را از طریق پلتفرم مش در مایکروسافت تیمز به وجود بیاورد. تنها چند روز پس از تغییر برند فیسبوک به متا اکنون مایکروسافت قصد دارد آواتار های سه بعدی را به مایکروسافت تیمز اضافه کند. همچنین جلسات مجازی از طریق فضاهای مجازی یا متاورس نیز امکان پذیر خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، احتمالاً مایکروسافت اولین شرکتی خواهد بود که رقابت خود برای ساخت متاورس با متا را آغاز خواهد کرد. زمانی که مایکروسافت پلتفرم مش را معرفی کرده بود بسیاری از کاربران احتمال استفاده از آن در جلسات تیمز را عنوان کرده بودند و اکنون به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد در نیمه اول ۲۰۲۲ آن را به این پلتفرم بیاورد.

دورکاری افراد در سراسر جهان باعث معرفی ابزارهای جدید توسط مایکروسافت مانند Together Mode به تیمز شده است. برای استفاده از Mesh for Teams نیز می توان از دستگاه هایی مانند گوشی هوشمند یا هدست های واقعیت مجازی بهره برد.

در حالی که مدیر عمومی مایکروسافت در مصاحبه ای اعلام کرده بود جلسات مجازی باعث خستگی کاربران می شود. این شرکت با حالت Together Mode قصد دارد این خستگی را کاهش دهد. پلتفرم مش نیز با هدف کاهش خستگی کاربران ارائه شده است. به همین دلیل مایکروسافت آواتارهای سه بعدی را برای ورود به دنیای متاورس آماده کرده است. این آواتارها در فضای دو بعدی و سه بعدی به نمایش گذاشته خواهند شد و دیگر نیازی به هدست های واقعیت مجازی نیز نخواهد بود. کاربران بدون نیاز به وب کم می توانند از نسخه انیمیشن خود در این قابلیت استفاده کنند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. فکر کنید جلسات خیلی رسمی و جدی باشه شرکت کننده ها همشون آواتارهای سه بعدی دارن
    چیز عجیبیه:)))))))))))

  2. نمیدونم چرا انقدر از این برنامه تنفر دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا