سیستم عامل‌ها

نخستین باگ iOS 14 باعث برگشت تنظیمات اپلیکیشن های پیش فرض خواهد شد

باگ کشف شده سیستم عامل iOS 14 باعث خواهد شد تا پس از روشن شدن مجدد گوشی کلیه تنظیمات اپلیکیشن ها به حالت پیش فرض بازگردد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، زمانی که تنها دو روز از عرضه نسخه جدید سیستم عامل iOS 14 گذشته است، کاربرانی اعلام کردند که این سیستم عامل یک باگ مهم دارد و آن اینکه زمانی که کاربر گوشی خود را خاموش کرده و مجددا آن را راه اندازی می کند تمامی اپلیکیشن ها به حالت پیش فرض قبل باز می گردند. پیش از این اپل اعلام کرده بود در بروز رسانی نسخه جدید تنها مرورگر وب و اپلیکیشن ایمیل به طور پیش فرض انتخاب می شوند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

این موضوع زمانی مشخص می‌شود که کاربر بنا به دلایلی گوشی خود را خاموش کرده و مجدداً آن را راه اندازی کند. در این زمان کاربر باید به قسمت تنظیمات رفته و در قسمت اپلیکیشن ها برنامه های مورد نظر خود را فعال کند. البته در صورت انجام ندادن این کار اپلیکیشن های سافاری و اپل میل به طور پیش فرض جایگزین اپلیکیشن های مرورگر و ایمیل کاربر خواهند شد. اپل اعلام کرده است این باگ به صورت انتشار بیلد بعدی رفع خواهد شد. تا آن زمان کلیه کاربران باید این موضوع را مد نظر قرار داده و پس از روشن کردن گوشی خود به قسمت اپلیکیشن های پیش فرض رفته و آنها را تغییر دهند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا