همراه اول از وصل‌شدن خط‌های دائمی قطع شده خبر داد

در راستای افزایش شیوع کرونا و خانه نشینی مردم و کاهش مراجعات حضوری، همراه اول کلیه خطوط دائمی که به دلیل پرداخت نکردن قبض بصورت یکطرفه درآمده بود را وصل کرد. به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، اپراتور همراه اول در قبال مسئولیت اجتماعی خود و همچنین کاهش مراجعات مردم به بیرون از منزل، کلیه […]

در راستای افزایش شیوع کرونا و خانه نشینی مردم و کاهش مراجعات حضوری، همراه اول کلیه خطوط دائمی که به دلیل پرداخت نکردن قبض بصورت یکطرفه درآمده بود را وصل کرد.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، اپراتور همراه اول در قبال مسئولیت اجتماعی خود و همچنین کاهش مراجعات مردم به بیرون از منزل، کلیه خطوط دائمی یکطرفه به علت بدهی را وصل کرده است. همچنین این اپراتور اعلام کرد که به دلیل زحمات بهورزان در مقابله با بیماری کرونا، کلیه مکالمات حدود 60 هزار بهورز از طریق این اپراتور رایگان خواهد بود. پیش از این نیز این شرکت از کمک حدود 30 میلیارد ریالی برای ساخت بیمارستان سیار و همچنین افزایش 20 درصدی ظرفیت شبکه خود برای کاربران خبر داده بود.

اپراتور همراه اول در جهت کمک به بهورزان در زمان دورکاری و همچنین عدم ایجاد سوء استفاده های احتمالی برای این مراقبین سلامت، تلاش کرده تا در تماس های این بهورزان به بیماران هدف تدابیری انجام شود تا آنها بتوانند بدون آشکار شدن شماره هایشان تماس حاصل کنند. تماس های این بهورزان از طریق سیم کارت همراه اول رایگان خواهد بود.

تبلیغات :

buy Neuralink