رستوران ژاپنی در زمان همه گیری کرونا سرو غذا را داخل محفظه شفاف انجام می دهد

یک رستوران در ژاپن در زمان هم گیری ویروس کرونا و با هدف حفظ سلامت مشتریان از روش جدیدی استفاده کرده است. در این روش مشتریان در هنگام سرو غذا در بالای سر خود محفظه های پلاستیکی و شفاف خواهند داشت. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مدیر این رستوران که در منطقه […]

یک رستوران در ژاپن در زمان هم گیری ویروس کرونا و با هدف حفظ سلامت مشتریان از روش جدیدی استفاده کرده است. در این روش مشتریان در هنگام سرو غذا در بالای سر خود محفظه های پلاستیکی و شفاف خواهند داشت.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مدیر این رستوران که در منطقه تجاری اوته‌ماچی ژاپن قرار دارد در مورد این روش گفته است: ما به دنبال لذت بخش تر شدن تجربه مشتریان در غذا خوردن بودیم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در این روش با همکاری Kojima Shoten شرکت سازنده فانوس کاغذی پارتیشن هایی به سبک همین فانوس ها به نام چوچین تولید شد که در هنگام نشستن، ایستادن و سرو غذا با توجه به قد مشتریان بالای سر آنها قرار می گیرد. این محفظه در قسمت بالایی از جنس کاغذ و در قسمت پایین شبیه یک پلاستیک شفاف است. به طوری که مشتریان می توانند یکدیگر را مشاهده کرده و از طرفی نسبت به ابتلا به ویروس کرونا مطمئن باشند.

نمایش آمار دقیق و آنلاین از تعداد مبتلایان به کرونا در جهان

طول این فانوس ۱۰۲ سانتی متر و قطر آن ۷۵ سانتی متر است و هر کدام از آنها به منبع نور جداگانه متصل هستند. فضای پشت آن باز است تا تهویه به راحتی انجام گیرد.