مشخصات تبلت گوگل پیکسل پیش از رونمایی فاش شد

گزارش هایی در مورد تبلت پیکسل گوگل منتشر شده است که مشخصات آن را پیش از معرفی فاش می کند. این محصول اکنون در مرحله آزمون تایید مهندسی قرار دارد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل پیش از این در رویداد I/O 2022 اعلام کرد بار دیگر به بازار تولید تبلت بازگشته […]

گزارش هایی در مورد تبلت پیکسل گوگل منتشر شده است که مشخصات آن را پیش از معرفی فاش می کند. این محصول اکنون در مرحله آزمون تایید مهندسی قرار دارد.

به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل پیش از این در رویداد I/O 2022 اعلام کرد بار دیگر به بازار تولید تبلت بازگشته است. در آن زمان پیش نمایش یک تبلت با نام پیکسل را نیز ارائه کرد که قرار است در سال ۲۰۲۳ عرضه شود. پیش از عرضه یک توسعه دهنده به نام کوبا واسیکووسکی مشخصات این تبلت را منتشر کرده است.

در گزارشی که بر اساس این افشاگری در سایت 91mobiles منتشر شده است این تبلت به نمایشگر ۱۰.۹۵ اینچی و وای فای ۶ مجهز است و قرار است با دو حافظه داخلی ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت ارائه شود. همچنین گوگل برای این تبلت قلم USI. 2.0 نیز تولید خواهد کرد.

پیش از این در خبرهای غیررسمی اعلام شده بود این تبلت دارای دوزبین دوگانه در قسمت پشت است. همچنین احتمالا این تبلت تنها دستگاهی است که به نسخه ۶۴ بیتی اندروید ۱۳ مجهز است. البته واسیکووسکی اعلام کرد مواردی مانند GPS سخت افزاری مودم مسافت سنج و فشار سنج در این تبلت وجود ندارد. تراشه های بکار رفته در این تبلت از نوع نسل اول تراشه های تنسور است که گوگل از آنها در گوشی های پیکسل ۶ و ۶ پرو استفاده کرده است.

تبلیغات :

buy Neuralink