اخبار داخلیاطلاع رسانی

سامانه پیگیری سیم کارت‌های سرپرستان خانوار همراه اول راه‌اندازی شد

همراه اول در اقدامی جدید سامانه برای پیگیری سیم کارت های فروخته شده به سرپرستان خانوار راه اندازی کرده است. ادراه کل ارتباطات این شرکت اعلام کرد اقداماتی برای تسهیل کردن فعال سازی سیم کارت صورت گرفته تا هرچه زودتر این سیم کارت ها به دست صاحبانشان برسند.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی و فناوری تکنا، ارسال سیم کارت های رایگان همراه اول توسط پست به دست ثبت نام کنندگان خواهد رسید. این سیم کارت ها می بایست توسط این اپراتور و به طور قانونی احراز هویت شود تا احتمال سوء استفاده های آتی کاهش یابد. به همین دلیل همراه اول سامانه را راه اندازی کرده است تا بتواند این امور را با سرعت بیشتری انجام داده و فراینده ثبت نام و فعالسازی سیم کارت آنها کوتاه تر شود.

کلیه کاربرانی که این سیم کارت ها را دریافت کرده اند با مراجعه به این سایت و در بخش پیگیری سیم کارت رایگان می توانند عدم فعالسازی را پیگیری کنند. سپس همراه اول با دریافت تائیدیه تحویل پست نسبت به فعالسازی سریعتر سیم کارت اقدام خواهد کرد. در این فرایند پس از اعلام اداره پست مبنی بر دریافت سیم کارت توسط ثبت نام کننده به همراه اول، این اپراتور اقدامات لازم برای فعالسازی را انجام خواهد داد و در هیچ قسمت از این فرآیند نیاز به حضور فیزیکی شخص نخواهد بود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا