محدودیت زمانی استفاده از اینستاگرام برای زیر ۳۰ دقیقه حذف شد

اینستاگرام بی سر و صدا محدودیت استفاده از این اپلیکیشن را در زمان های زیر ۳۰ دقیقه حذف کرده است. پیش از این کاربران می‌توانستند با تنظیم استفاده از این اپلیکیشن در زمان هایی کمتر از ۳۰ دقیقه استفاده از آن را محدود کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، از قابلیت های […]

اینستاگرام بی سر و صدا محدودیت استفاده از این اپلیکیشن را در زمان های زیر ۳۰ دقیقه حذف کرده است. پیش از این کاربران می‌توانستند با تنظیم استفاده از این اپلیکیشن در زمان هایی کمتر از ۳۰ دقیقه استفاده از آن را محدود کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، از قابلیت های کاربردی اینستاگرام محدود سازی استفاده از این اپلیکیشن است. پیش از این امکان تنظیم استفاده از آن برای زمان های کمتر از ۳۰ دقیقه وجود داشت. اما به نظر می رسد این شرکت بدون اطلاع رسانی این محدودیت زمانی را حذف کرده است. در حال حاضر بسیاری از کاربران می توانند با تنظیم محدودیت زمانی روزانه تنها در زمانهای موردنظر از این اپلیکیشن استفاده کنند.

یک کودک 10 ساله فنلاندی بخاطر هک‌کردن اینستاگرام 10 هزاردلار جایزه گرفت

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

با حذف این محدودیت زمانی دیگر امکان تنظیم استفاده از این اپ در زمان هایی زیر ۳۰ دقیقه وجود ندارد. پیش از این کاربران حتی می توانستند گزینه Daily Time Limit را برای ۱۰ دقیقه نیز انتخاب کنند. بدین ترتیب حداقل زمان مورد استفاده کاربران برای این تنظیمات ۳۰ دقیقه خواهد بود. هدف از ایجاد این تغییرات توسط اینستاگرام افزایش زمان حضور کاربران در این شبکه اجتماعی بوده است.