عینک جدید گوگل بدون شیشه خواهد بود!

همانطور که بسیاری از شما می‌دانید، گوگل در حال ساخت و توسعه‌ی یک نسخه‌ی کاملا جدید از عینک هوشمند خود بوده و اساس طراحی آن، از پایه با نسل اول این عینک هوشمند، تفاوت دارد. هنوز زمان خاصی برای عرضه‌ی این عینک هوشمند از سوی سازندگان اعلام نشده اما این‌طور که برخی منابع مطلع همچون Engadget […]

همانطور که بسیاری از شما می‌دانید، گوگل در حال ساخت و توسعه‌ی یک نسخه‌ی کاملا جدید از عینک هوشمند خود بوده و اساس طراحی آن، از پایه با نسل اول این عینک هوشمند، تفاوت دارد. هنوز زمان خاصی برای عرضه‌ی این عینک هوشمند از سوی سازندگان اعلام نشده اما این‌طور که برخی منابع مطلع همچون Engadget اعلام کرده‌اند، هم‌اکنون گوگل بر روی سه مدل مختلف از نسل جدید عینک خود کار می‌کند.

طبق گزارشات منتشر شده، گوگل قصد دارد محصولاتی متفاوت را نسبت به گذشته معرفی کند و به همین جهت، یکی از این عینک‌های هوشمند، بدون شیشه خواهد بود. این مدل بدون شیشه، احتمالا همانند شکلی همچون یک هدست بلوتوثی داشته باشد چرا که اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد تمرکز اصلی سازندگان در ساخت این عینک، بر روی سیستم صوتی بوده است. البته هنوز نمی‌توانیم در این مورد چیزی بگوییم چرا که از یک طرف ساخت یک عینک هوشمند بدون شیشه عجیب به نظر می‌رسد و از طرفی دیگر، در دنیای امروز هر چیزی ممکن است!

گوشی نکسوس خود را برای استفاده از کارت‌ حافظه میکرو اس‌دی هک کنید

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

برخی منابع معتقدند که این نسخه‌ی مخصوص از عینک هوشمند گوگل، احتمالا یک محصول اسپرت باشد و بخواهد با گوشی‌هوشمند شما هماهنگ شده و از این طریق، امکاناتی را در اختیار شما قرار دهد. حتی این امکان وجود دارد که سازندگان از برخی از سنسورها در این عینک استفاده کرده باشند و به کمک آن، اطلاعاتی که برخی از کاربران و یا ورزشکاران به آنها نیاز دارند را نمایش دهند.

دو مدل دیگر این عینک، احتمالا اصالت نسخه‌ی قبل را حفظ خواهد کرد و حداقل بدون شیشه عرضه نخواهد شد و حتی اعلام شده که یکی از آنها، برای استفاده‌های خاص و شرکت‌ها است. البته باید اشاره‌ای داشته باشیم که این ممکن است این نسخه‌ بدون شیشه، یک عینک هوشمند نباشد و محصولی جدید از سوی گوگل برای علاقه‌مندان به حساب بیاید. چرا که در کنار این موارد، اعلام شده که احتمال دارد طراحی آن همانند یک هدست بلوتوثی باشد که خب همین موضوع می‌تواند را نسبت به این قضیه، مشکوک نماید.