تیک تاک ابزار جدیدی را برای شغل‌یابی کاربران آزمایش می‌کند

تیک تاک قصد دارد از طریق ابزار جدید خود به کاربران در انتشار رزومه و شغل یابی کمک کند. پیش از این نیز اعلام شده بود این شبکه اجتماعی به کسانی که محصولات خود را با کمک این پلتفرم به فروش برسانند جایزه می دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا و به نقل از […]

تیک تاک قصد دارد از طریق ابزار جدید خود به کاربران در انتشار رزومه و شغل یابی کمک کند. پیش از این نیز اعلام شده بود این شبکه اجتماعی به کسانی که محصولات خود را با کمک این پلتفرم به فروش برسانند جایزه می دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا و به نقل از Axios، ویژگی جدید شبکه اجتماعی تیک تاک شبیه به یک صفحه وب خواهد بود که در آن اطلاعات مشاغل به کاربر نشان داده خواهد شد. همچنین کاربران می توانند رزومه خود به شکل ویدئو برای شرکتهای جذب نیرو و یا در پروفایل خود قرار دهند. با توجه به این که تیک تاک محبوبیت فراوانی دارد و جوانان بسیاری در این شبکه اجتماعی وقت می گذرانند، این ابزار می تواند فرصت مناسبی برای شرکت ها به وجود آورد تا بتوانند نیروهای مورد نظر خود را پیدا کنند.

علاوه بر آن تیک تاک فروش درون برنامه ای را نیز برای کاربران اروپایی آغاز کرده که در آن چند برند از جمله Hype در بریتانیا شرکت دارند. این سرویس همانند آنچه که در اینستاگرام دیده می شود فهرست محصولات را با تصاویر به صفحه برندها در زبان جداگانه ای نمایش می دهد. با توجه به اینکه تیک تاک ویدیو های مختلف ای را روزانه توسط کاربران منتشر می کند، این شبکه اجتماعی می‌تواند در آینده به محل مناسبی برای تبلیغ محصولات تبدیل شود.

تبلیغات :

buy Neuralink