تبلت‌ها

تیم کوک می‌گوید سرفیس بوک به عنوان یک تبلت یا لپ‌تاپ موفق نشده است

دقیقا در روزی که اپل از تبلت 12.9 اینچی خود به عنوان بزرگ‌ترین تبلت این شرکت رونمایی کرده و آن را وارد بازارهای جهانی کرده است تیم کوک صحبت‌های جالبی را در مورد رقیب این تبلت، سرفیس بوک مایکروسافت، بیان کرده است. سرفیس بوک مایکروسافت لپ‌تاپ هایبریدی است که توانایی تبدیل شدن به یک تبلت 13.5 اینچی را دارد. تیم کوک صحبت‌های جالبی را درمورد این محصول جدید مایکروسافت بیان کرده است:

” سرفیس بوک مایکروسافت محصولی است که قصد دارد به جایی برسد که هرگز توانایی رسیدن به آن را ندارد. این محصول قصد دارد هم تبلت باشد و هم لپ‌تاپ و در واقع در هر دو مورد نیز نمی‌تواند موفق عمل‌کند. مایکروسافت کاربران خود را با این محصول گول زده است.”

این اولین بار نیست که تیم کوک در مورد سرفیس‌های مایکروسافت نظر می‌دهد. وی سه سال پیش در مورد تبلت سرفیس مایکروسافت نیز نظراتی را بیان کرد و آن محصول را “گیج‌کننده و ضعیف” دانست.

ازطرفی دیگر، تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل از آیپد پروی جدید این شرکت تعریف و تمجید کرده است. او معتقد است که با وجود تبلت‌های 12.9 اینچی همچون آیپد  پرو کاربران دیگر به رایانه‌های شخصی نیاز نخواهند داشت. باوجود عرضه‌ی محصولات آیفون پلاس و کاهش فروش آیپد‌های اپل، تیم کوک بر این باور است که آیپد پروی جدید اپل باعث افزایش در فروش تبلت‌های این شرکت خواهد شد. او در مورد این تبلت این چنین نظر داده است:

“من تنها با تبلت آیپد خود و گوشی آیفون به مسافرت می‌روم”

حال با وجود عرضه‌ی آیپد پروی 12.9 اینچی و قیمت بالای آن باید منتظر ماند و دید آیا فروش تبلت‌های اپل بار دیگر شاهد صعود خواهند بود یا باز هم شاهد کاهش فروش این محصول هستیم؟

 


نظرسنجی طرح محدودسازی اینترنت بین الملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا