T-Mobile فهرستی از گوشی‌های سامسونگ و اچ‌تی‌سی دریافت کننده اندروید 7.0 منتشر کرد

همان طور که احتمالا می‌دانید نسخه جدید سیستم عامل اندروید با نام نوقا چندی پیش به طور رسمی عرضه گشت. از طرفی بزرگترین موردی که در این زمینه ذهن کاربران را درگیر کرده است مربوط به این موضوع می‌باشد که آیا دستگاه هوشمند آنها این نسخه را به طور رسمیدریافت خواهد کرد یا نه. مسلما […]

همان طور که احتمالا می‌دانید نسخه جدید سیستم عامل اندروید با نام نوقا چندی پیش به طور رسمی عرضه گشت. از طرفی بزرگترین موردی که در این زمینه ذهن کاربران را درگیر کرده است مربوط به این موضوع می‌باشد که آیا دستگاه هوشمند آنها این نسخه را به طور رسمیدریافت خواهد کرد یا نه. مسلما پاسخ دادن به این سوال خیلی هم آسان نخواهد بود. زیرا هر گوشی هوشمند متعل به شرکتی بوده و از طرفی بعضی از آنها نیز توسط اپراتورهای مخابراتی پشتیبانی می‌شوند. بنابراین راه پیچیده‌ای در این میان وجود خواهد داشت.

امروز شرکت T-Mobile لیست مربوط به گوشی‌های هوشمند شرکت سامسونگ را که قرار است این برزورسانی جدید دریافت کنند را منتشر ساخت. البته این لیست در حالت اولیه و مقدماتی قرار داشته که این موضوع به آن معنا خواهد بود که ممکن است در آینده نزدیک دستگا‌های دیگری به آن اضافه شوند. اما در هر صورت در بخش زیر شاهد نمایش اسامی مربوطه هستید:

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

گلکسی اس 6 سامسونگ

گلکسی اس 6 اج سامسونگ

گلکسی اس 6 اج پلاس سامسونگ

گلکسی اس 7 سامسونگ

گلکسی اس 7 اج سامسونگ

گلکسی نوت 5 سامسونگ

گلکسی نوت 7 سامسونگ

از سویی دیگر شاید بهتر باشد به این نکته نیز اشاره کنیم که در لیست بالا، نام گوشی‌های هوشمندی به چشم می‌خورد که در به حداکثر به مدت دو سال در سری حرفه‌ای و سطح بالای سامسونگ قرار داشتند. البته در گذشته استثنائاتی نیز در این میان وجود داشته است و برای همین است که می‌گوییم در آینده نزدیک شاید نام چند دستگاه دیگر نیز به این لیست اضافه گردد. گر چه کاربران استفاده کننده از قابلیت‌های گوشی‌های T-Mobile سامسونگ قبلا نیز اظهار داشته‌اند که از این که بروزرسانی اندروید 7.0 نوقا را دریافت کنند بسیار خوشحال خواهند شد. هر چند این موضوع خود داستانی کاملا متفاوت است.

سرانجام گوشی‌های هوشمند +Galaxy S6 edge و Galaxy Note 5 رونمایی شدند

T-Mobile فهرستی از گوشی‌های سامسونگ و اچ‌تی‌سی دریافت کننده اندروید 7.0 منتشر کرد (1)

از آن جایی که تا به امروز هنوز هیچ گونه تست یا آزمایش در دست اجرا یا خبری در این زمینه مربوط به این فعالیت از سوی شرکت‌ها منتشر نشده است بنابراین به احتمال بسیار زیاد مدت دو تا سه ماه تا عرضه این بروزرسانی فاصله خواهیم داشت. متاسفانه این تنها راهی است که فعالیت‌های مربوط به پشتیبانی‌های گوشی‌های هوشمند را می‌توان در این زمینه به انجام رساند. مخصوصا برای گوشی‌های هوشمند شرکت سامسونگ که دارای بخش نرم افزاری بسیار سنگین و پیچیده‌ای می‌باشند.

شاید بهتر باشد به این نکته نیز اشاره کنیم که شرکت T-Mobile نام دو گوشی دیگر از شرکت اچ‌تی‌سی را نیز در لیست ارائه بروزرسانی خود قرار داده است. گوشی‌های اچ‌تی‌سی 10 و وان ام9 از این جمله می‌باشند و قرار است به زودی به نسخه 7.0 سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا ارتقا یابند. این دو گوشی نیز همانند موارد نام برده شده از شرکت کره‌ای سامسونگ، در همان حیطه زمانی به طور رسمی معرفی شده بودند.