توییتر اولین خرید خود پس از ورود ماسک را انجام داد

توییتر پس از ورود ایلان ماسک به این شرکت به عنوان مدیر عامل اولین خرید خود را انجام داد. این خرید مربوط به یک استارتاپ فناوری جستجوی مشاغل به نام Laskie است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اولین خرید توییتر به رهبری ماسک مربوط به یک استارتاپ جستجوی مشاغل است که ممکن […]

توییتر پس از ورود ایلان ماسک به این شرکت به عنوان مدیر عامل اولین خرید خود را انجام داد. این خرید مربوط به یک استارتاپ فناوری جستجوی مشاغل به نام Laskie است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اولین خرید توییتر به رهبری ماسک مربوط به یک استارتاپ جستجوی مشاغل است که ممکن است در راستای اهداف ماسک برای تبدیل توییتر به یک ابربرنامه انجام شده باشد.

تبلیغات

طبق گزارش منتشر شده در Axios، یک منبع آگاه اعلام کرد توییتر به صورت نقدی Laskie را خریداری کرده اما میزان آن مشخص نشده است. از طرفی این نشریه قیمت احتمالی را ده ها میلیون دلار می داند. استارتاپ Laskie یک استارتاپ در سن فرانسیسکو است که فعالیت آن در زمینه یافتن شغل برای کاربران است. هدف از طراحی این استارتاپ ایجاد تغییرات در فرایند استخدام بوده است. بنیانگذار این استارتاپ کریس باک بود که در سال ۲۰۲۱ آن را تأسیس کرد. این استارتاپ در وبسایت خود کلیه فعالیت ها و سرویس های خود را متوقف کرده است. اما در لینکدین خود را یک پلتفرم قدرتمند در استخدام استعدادها در زمینه فناوری معرفی می کند.

توییتر پلتفرمی خریداری کرده که روی دورکاری تمرکز دارد در حالی که پیش از این ماسک دورکاری را ایده ای مسخره و نادرست از نظر اخلاقی دانسته بود.

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP