رندرهای غیررسمی گوشی Pixel XL گوگل، تصویری از شمای کلی دستگاه را نشان می‌دهند

طبق اخبار فعلی دنیای فناوری، سری گوشی‎های نکسوس گوگل به تاریخ پیوسته‎اند و قرار است اعضای جدید خانواده‎ی پیکسل جایگزین آن‎ها شوند، یا حداقل این چیزی است که گزارش‎ها می‎گویند. البته جای نگرانی نیست، ایده‎ی پشت ساخت این گوشی‎ها همانند با گذشته است یعنی گوشی‎های هوشمندی با برند گوگل با داشتن نسخه‎ی خام اندروید و […]

طبق اخبار فعلی دنیای فناوری، سری گوشی‎های نکسوس گوگل به تاریخ پیوسته‎اند و قرار است اعضای جدید خانواده‎ی پیکسل جایگزین آن‎ها شوند، یا حداقل این چیزی است که گزارش‎ها می‎گویند. البته جای نگرانی نیست، ایده‎ی پشت ساخت این گوشی‎ها همانند با گذشته است یعنی گوشی‎های هوشمندی با برند گوگل با داشتن نسخه‎ی خام اندروید و آپدیت‎های دقیق به مدت حداقل 2 سال. ما امسال هم‎چنان انتظار دو گوشی‎هوشمند جدید را داریم، یعنی گوشی‎های هوشمند پیکسل و Pixel XL، که در دو اندازه‎ی معمولی و بزرگتر نظیر گوشی‎های نکسوس 5X و 6P سال گذشته روانه‎ی بازار شوند.

چند روز قبل، عکسی با کیفیت در محیط اینترنت منتشر شد که به ما نسخه‎ی واقعی از Pixel XL، البته محوآلود، را نشان داد. با توجه به این‎که اخبار حول گوشی‎های هوشمند پرچم‎دار گوگل همواره با هیاهو همراه است، طرفداران زیادی هم وجود دارند که سعی می‎کنند تا جای ممکن از چنین تصاویری جزئیات مختلف را متوجه شوند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

یکی از کاربران فروم معروف Reddit، به اسم bndki، با استفاده از تصویر مورد نظر رندری از بخش جلوی این گوشی‎ هوشمند به وجود آورده است. بنابراین، می‎توان فرض کرد که تصویر زیر پنل جلویی این گوشی را نشان می‎دهد.

درست حدس زدید، نمایشگر این گوشی مستطیلی شکل است و زمانی که صفحه‎نمایش خاموش است هیجانی به وجود نمی‎آورد. ولی هم‎چنان می‎توان امید داشت که محصول نهایی نیز چنین لبه‎های نازکی را اطراف نمایشگر گوشی داشته باشد.

%d8%b1%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ba%db%8c%d8%b1%d8%b1%d8%b3%d9%85%db%8c-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-pixel-xl-%da%af%d9%88%da%af%d9%84%d8%8c-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b2

رندرهای غیررسمی گوشی Pixel XL گوگل، تصویری از شمای کلی دستگاه را نشان می‌دهند-