به روز رسانی ساعت هوشمند اپل ویژگی‌های جدید را به این ساعت اضافه خواهد کرد

به گفته‌ی سایت معروف 9to5Mac اپل در حال آماده شدن برای انتشار به روز رسانی جدیدی برای ساعت هوشمند خود می‌باشد. گفته می‌شود این به روز رسانی ویژگی‌های جدیدی از جمله بهبود بخش امنیتی و ارتباطات ساعت را اضافه می‌کند. به گفته‌ی شایعات، به روز رسانی اپل برای اسمارت واچ خود قابلیت “Find my Watch را به […]

به گفته‌ی سایت معروف 9to5Mac اپل در حال آماده شدن برای انتشار به روز رسانی جدیدی برای ساعت هوشمند خود می‌باشد. گفته می‌شود این به روز رسانی ویژگی‌های جدیدی از جمله بهبود بخش امنیتی و ارتباطات ساعت را اضافه می‌کند.

به گفته‌ی شایعات، به روز رسانی اپل برای اسمارت واچ خود قابلیت “Find my Watch را به ساعت اضافه خواهد کرد. با این قابلیت در صورت گم شدن ساعت، پیدا کردن آن بسیار راحت‌تر خواهد بود. در صورت پیدا نشدن آن، کاربر می‌تواند ساعت را قفل کرده و سپس تمامی اطلاعات خود را از آن پاک کند. اپل به تازگی ویژگی Find my iPhone را در گوشی‌های هوشمند خود قرار داده و به نظر می‌رسد این ویژگی به زودی وارد ساعت‌های هوشمند این کمپانی نیز خواهد شد.

این به روز رسانی در واقع جوابی به منتقدان برای کم بودن نقاط امنیتی ساعت می‌باشد. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در این به روز رسانی قرار است منتشر شود صدا دادن گوشی آیفون شما در صورت فاصله گرفتن با ساعت می‌باشد. بدین ترتیب اگر فاصله‌ی شما با گوشی بیش از حد معینی شود؛ گوشی شما با صدای بیپ دادن این مسئله را به شما یادآور می‌شود. شاید بتوان از لحاظ امنیتی نیز این ویژگی را مفید دانست چرا که با دور شدن شما از گوشی امکان دزدیده شدن گوشی نیز وجود دارد.

علاوه بر موارد ذکر شده، گفته می‌شود اپل در حال کار کردن بر روی برنامه‌های سلامتی ساعت نیز هست و  قابلیت تنظیم خواب فرد و تنظیم فشار خون نیز به ساعت‌ هوشمند اپل اضافه می‌شود. البته این ویژگی‌ها ممکن است در نسخه‌های بعدی ساعت اپل قرار بگیرند و فعلا نباید منتظر آن‌ها بود. فعلا باید دید که اپل کدام یک از ویژگی‌های گفته شده را به ساعت فعلی اضافه می‌کند چرا که بسیاری از این ویژگی‌ها نیاز به سخت افزاری جدیدتر و به روزتر دارند.

همانطور که می‌دانید اپل قرار است در تاریخ 8 ژوئن رویدادی را به نام WWDC اجرا کند. فعلا باید منتظر رویداد WWDC باشیم تا خبر‌های بیشتری را از ساعت هوشمند این کمپانی دریافت کنیم.

 

تبلیغات :

buy Neuralink