نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

آپدیت جدید نسخه‌ی اندرویدی از اپلیکیشن اینستاگرام، امکان استفاده از چند حساب کاربری به صورت همزمان را میسر خواهد کرد

اینستاگرام به صورت رسمی اعلام کرده که بروزرسانی بعدی که برای نسخه‌ی اندرویدی از این اپلیکیشن عرضه خواهد شد، امکان استفاده همزمان از چند حساب کاربری را میسر خواهد نمود. بدین طریق، افرادی که علاوه بر حسابی شخصی، حساب‌های دیگر برای کارهای تجاری را دارند، می‌توانند کارهای خود را بهتر مدیریت نمایند. این ویژگی جدید قرار است در نسخه‌ی 7.12.0 که البته هنوز عرضه نشده، گنجانده شود.

البته این امکان برای کاربران وجود دارد که بتوانند از نسخه‌ی بتا از این اپلیکیشن استفاده کرده تا با این ویژگی جدید، بیشتر آشنا شوند. هنگام نصب نسخه‌ی 7.12.0 از اپلیکیشن اینستاگرام، کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات و از قسمت آخر، گزینه‌ی “Add Acount” را در کنار “Clear History Search” مشاهده نمایند. امکان مدیریت حساب‌های کاربری نیز فوق‌العاده آسان بوده و بعد از وارد شدن به حساب، تنها با زدن یک کلید، کاربران می‌توانند حساب خود را تغییر داده و از حساب دوم استفاده کنند.

هنوز مشخص نیست که این بروزرسانی چه زمانی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، اما چیزی که بدیهیست، این است که کاربران نسخه‌ی اندرویدی از این اپلیکیشن، ابتدا این ویژگی را تجربه خواهند کرد. در ادامه می‌توانید تصاویری رسمی از این بروزرسانی را مشاهده نمایید:

Update coming to Instagram's Android app to allow multiple accounts 4 Update coming to Instagram's Android app to allow multiple accounts 3 Update coming to Instagram's Android app to allow multiple accounts 2


نظرسنجی طرح محدودسازی اینترنت بین الملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا