تازه های تکنولوژیهک و امنیت

سربازان آمریکایی در محیط مجازی آموزش خواهند دید

نیروی زمینی آمریکا در حال تدارک و ساخت محیطی مجازی برای آموزش سربازان آمریکایی است. این محیط مجازی با استفاده از تجهیزات قابل حمل و به روز در محیطی قابل تنظیم ساخته خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز، دولت آمریکا در تدارک بستر آموزش مصنوعی (Synthetic Training Environment) برای آموزش سربازان خود است. بستر آموزشی فعلی که از دهه 80 و 90 تاکنون تغییری نداشته است شامل 57 نوع آموزش در شرایط مختلف است. به همین دلیل امریکا به دنبال ساخت بستری در محیط‌های مجازی با کیفیت بالاست. این محیط مجازی با استفاده از بستر سه بعدی محیطی شبیه به واقعیت را برای آموزش سربازان ارائه می‌دهد.

ماریا گراویاس (Maria Gervais)، مدیر این پروژه می‌گوید: “این محیط آموزشی اطلاعات ماموریت را شبیه سازی می‌کند. با کمک آن حتی سربازان در دیگر نقاط جهان هم می‌توانند آموزش‌های لازم را ببینند. در معماری این محیط آموزشی کلیه مناطق از طریق نقشه برداری وجود دارند و اگر منطقه‌ای موجود نباشد از طریق ماهواره تصویربرداری شده و ما میتوانیم در عرض 72 ساعت محیط آموزشی مورد نظر را در آن پیاده سازی کنیم.”

علاوه بر تهیه نقشه از محیط‌ های اموزشی، سربازان در این آموزش از هدست‌های واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی استفاده خواهند کرد تا از موقعیت دیگر افراد نیز با خبر شوند. این پروژه با تلفن هوشمند و تبلت نیز ادغام می‌شود. هدست‌های هولولنز مایکروسافت در آن استفاده خواهد شد.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا