احتمالا چت تصویری به زودی به توییتر اضافه می‌شود

توییتر در حال توسعه قابلیت چت تصویری است و بنظر می رسد قرار است به عنوان یک قابلیت اختیاری در اختیار کاربران قرار بگیرد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از mspoweruser، ایلان ماسک اخیرا فهرستی را منتشر کرد و در آن به برخی ویژگی های آینده توییتر اشاره کرد. […]

توییتر در حال توسعه قابلیت چت تصویری است و بنظر می رسد قرار است به عنوان یک قابلیت اختیاری در اختیار کاربران قرار بگیرد.

به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از mspoweruser، ایلان ماسک اخیرا فهرستی را منتشر کرد و در آن به برخی ویژگی های آینده توییتر اشاره کرد. آلساندرو پالوزی، به عنوان فردی که در زمینه مهندسی معکوس فعالیت می کند اعلام کرد توییتر در حال توسعه قابلیت چت تصویری است.

گزینه چت تصویری قابلیتی است که در آن تنها با یه کلیک امکان برقراری ارتباط تصویری با فرد مورد نظر فراهم میشود. البته پالوزی جزییات مربوط به این ویژگی را بیان نمی کند. وی در مورد این ویژگی گفته است توییتر در این ویژگی امکان بی صدا کردن تماس ویدیویی را به کاربر می دهد. همچنین کاربر می تواند بین تماس های تصویری مانند دیگر برنامه ها جابجا شود.

احتمالا توییتر این ویژگی جدید را بصورت اختیاری رونمایی خواهد کرد. بدین صورت که کاربر می تواند به دیگران اجازه برقراری ارتباط را بدهد یا خیر و یا در زمانی آن را غیر فعال کند.

با توجه به اینکه قابلیت چت ویدیویی مراحل توسعه را پشت سر می گذارد بنابراین در این برنامه قابل مشاهده نیست. پالوزی نیز زمان دقیق استفاده عمومی آن را اعلام نکرده است. پیش از این توییتر قابلیت هایی مانند نوشتن توییت های طولانی و یا سوایپ به چپ و راست برای جابجایی بین توییت ها را رونمایی کرده بود.