سیستم عامل‌ها

آخرین به‌روزرسانی ویندوز 10 روش فعال‌سازی این ویندوز را آسان‌تر کرده است

شاید به‌روزرسانی کردن سیستم‌عامل ویندوز 10 از نسخه‌های غیر قانونی برای داشتن اشتراک رایگان و یک‌ساله مایکروسافت، این روزها کمی خسته‌کننده شده باشد. به همین جهت مایکروسافت سعی کرده تا این موضوع را به صورت کامل برطرف کند و از این پس، دیگر نیازی نیست کاربران ابتدا ویندوز 7 را نصب و عملیات ارتقاء دادن سیستم‌عامل را آغاز کنند. این کار واقعا کسل‌کننده بوده و شاید باعث شود کاربران بخواهند از همان نسخه‌های غیر قانونی استفاده کنند.

حالا مایکروسافت اعلام کرده در آخرین به‌روزرسانی ویندوز 10 که برای ماه نوامبر در نظر گرفته شده است، عملیات فعال‌سازی ویندوز، آسان‌تر از گذشته شده و مایکروسافت تضمین می‌کند که دیگر نیازی به انجام این کارهای تکراری نیست.

مایکروسافت اذعان داشته که حالا کاربران می‌توانند در همان سیستمی که نسخه‌ای قانونی از ویندوز 7 را نصب کرده بودند، مستقیما ویندوز 10 را نصب نمایند. این موضوع در برنامه‌ی Windows Insider مایکروسافت نیز مورد آزمون و خطا قرار گرفته و طبق اطلاعات درز کرده، مایکروسافت در این زمینه و در مورد قانون‌ها و سیاست‌های جدیدش، بسیار بخشنده است! پس توجه داشته باشید که اگر هنوز کلید معتبر و البته استفاده‌نشده‌ای از نسخه‌های قبلی سیستم‌عامل Windows دارید، می‌توانید به کمک آن، سیستم خود را به ویندوز 10 بروز نمایید.

البته این ویژگی آسان فعال‌سازی، تنها یکی از ویژگی‌ها نفهته و بسیار خوب بروزرسانی جدید این ویندوز می‌باشد و در کنار آن، بسیاری از باگ‌ها و ایرادات ویندوز 10 برطرف شده که می‌توانید از این لینک مایکروسافت، آنها را مطالعه نمایید.


شرکت در کمپین پیگیری خسارت توانیر به مردم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا