عرضه آپدیت سالیانه‌ی ویندوز 10 موبایل سرانجام آغاز شد

بعد از گذشت چند هفته از عرضه‌ی آپدیت سالیانه‌ی ویندوز 10 برای رایانه‌های شخصی، این به‌روزرسانی حالا برای موبایل‌های مایکروسافت نیز منتشر شده است. آپدیت سالیانه‌ی ویندوز 10 مایکروسافت برای گوشی‌های‌هوشمند این شرکت قابلیت‌های جدیدی را به آن‌ها اضافه می‌کند. برای دریافت این به‌روزرسانی کافی است مسیر Update & security > Phone update > Check for […]

بعد از گذشت چند هفته از عرضه‌ی آپدیت سالیانه‌ی ویندوز 10 برای رایانه‌های شخصی، این به‌روزرسانی حالا برای موبایل‌های مایکروسافت نیز منتشر شده است. آپدیت سالیانه‌ی ویندوز 10 مایکروسافت برای گوشی‌های‌هوشمند این شرکت قابلیت‌های جدیدی را به آن‌ها اضافه می‌کند.

برای دریافت این به‌روزرسانی کافی است مسیر Update & security > Phone update > Check for updates را در بخش تنظیمات گوشی خود دنبال کنید. طبیعتا در صورتی که این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید باید کمی بیشتر صبر کنید چراکه در دسترس بودن این به‌روزرسانی به عوامل زیادی از نظیر منطقه‌ و مدل گوشی بستگی دارد. شماره‌ی این آپدیت 14393.67 بوده و تفاوتی با به‌روزرسانی که برای کاربران اینسایدر منتشر شده بود نکرده است. این کاربران که نسخه‌ی آزمایشی آپدیت‌های مایکروسافت را دریافت می‌کنند دیگر نیازی به آپدیت گوشی خود نخواهند داشت. حجم به‌روزرسانی سالیانه‌ی ویندوز 10 موبایل 943 مگابایت گزارش شده است.

مایکروسافت رابط کاربری مراحل نصب ویندوز 10 را دگرگون کرده‌است

تبلیغات :

Neuralink Marketcap