اخبار شرکت‌ها

تبلیغات سازمان بهداشت جهانی در فیسبوک رایگان می شود

فیسبوک اعلام کرد که از این پس کلیه تبلیغات سازمان جهانی بهداشت در این شبکه اجتماعی بطور رایگان منتشر خواهد شد. این اقدام برای مقابله با محتوای کذب و اشتباه و همچنین در جهت آگاهی رسانی در مورد نحوه شیوع این بیماری انجام میگیرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، فیسبوک به عنوان شبکه محبوب اجتماعی در آمریکا به مرجع خبری مورد اعتماد در این کشور تبدیل شده است. با این وجود امکان استفاده از این پلتفرم به عنوان منبع اصلی سودجویان دور از انتظار نیست. فیسبوک چندی است که با تعیین پروتکل های جدید با انتشار اخبار کذب مقابله می کند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

در همین راستا فیسبوک تصمیم گرفته است تا تبلیغات مربوط به سازمان جهانی بهداشت (WHO) را بطور رایگان منتشر کند. اخیرا نیز مارک زاکربرگ در پست جدید خود از تلاش فیسبوک در جهت آگاهی بخشی به کاربران برای مبارزه با ویروس کرونا خبر داده بود. علاوه بر آن، فیسبوک اماده است تا با اعطای میلیون ها دلار اعتبار به مناطق درگیر با این ویروس به آنها کمک کند.

زاکربرگ همچنین اعلام کرد فیسبوک قادر است تا با ارائه نقشه جابجایی افراد و الگوهای تراکم جمعیت به مراکز و نهادهای بهداشتی و آماری در سراسر جهان، در جلوگیری از شیوع ویروس کمک کند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا