گوشی Mi 6 شیائومی در 11 رنگ به بازار خواهد آمد

گوشی‎های Mi 6 و Mi 6 Plus شیائومی هفته‎ی پیش رونمایی شدند و دستگاه اول مجهز به چیپست اسنپ‎دراگون 835، 6 گیگابایت رم و نمایشگر 5.15 اینچی است. چون به تاریخ واقعی عرضه‎ی این گوشی نزدیک می‎شویم، اسناد سازمان مخابراتی TENAA چین علاوه بر 4 رنگی که برای این گوشی در هنگام معرفی آن اعلام […]

گوشی‎های Mi 6 و Mi 6 Plus شیائومی هفته‎ی پیش رونمایی شدند و دستگاه اول مجهز به چیپست اسنپ‎دراگون 835، 6 گیگابایت رم و نمایشگر 5.15 اینچی است. چون به تاریخ واقعی عرضه‎ی این گوشی نزدیک می‎شویم، اسناد سازمان مخابراتی TENAA چین علاوه بر 4 رنگی که برای این گوشی در هنگام معرفی آن اعلام شد، 7 رنگ دیگر را نیز نشان می‎دهد که ظاهرا مخصوص بازار چین است.

این مدارک حاوی اطلاعاتی در رابطه با فروش این گوشی در چین می‎شود و جدا از مشخصات اصلی همانند با رزولوشن نمایشگر، ابعاد و گنجایش باتری، به عرضه گوشی Mi 6 در 7 رنگ جدید نیز اشاره می‌کند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

رنگ‎های اعلام شده در زمان معرفی پرچم‎دار جدید شیائومی شامل: مشکی، سفید، آبی و نقره‎ای می‎شود. علاوه بر این‎ها، ظاهرا این شرکت چینی قصد دارد این گوشی را در کشور خود در رنگ‎های: طلایی، خاکستری، دو رنگ متفاوت صورتی، طلایی روشن، خاکستری تیره، صورتی ملایم و یک رنگ متفاوت مشکی دیگر نیز عرضه کند.

بسیاری از این رنگ‎های بیشتر اشاره شده احتمالا مخصوص بازار چین بوده و سایرین در قالب مدل‎های محدود ارائه خواهند شد که با فروش سریعی اغلب نیز همراه می‎شوند.