موبایل

شیائومی نام می را از تمام دستگاه های آینده خود حذف خواهد کرد

شیائومی قصد دارد تمامی دستگاه های آینده خود را بدون عبارت می نامگذاری کند. بدین ترتیب با تغییر نحوه نام گذاری محصولات این شرکت در آینده به جای شیائومی ‌می ۱۲ باید منتظر عرضه مدل شیائومی ۱۲ به بازار باشیم.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شیائومی به زودی برند می را از تمامی محصولات آینده خود حذف می کند. البته این عبارت از بسیاری محصولات این شرکت در چین حذف شده بود و احتمالا در بازار جهانی نیز در آینده نزدیک انجام خواهد شد. پیش از این گوشی پرچمدار این شرکت از خانواده میکس رونمایی شده بود که با نام شیائومی میکس ۴ معرفی شد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

با توجه به تغییر رویه نام گذاری محصولات شیائومی احتمالاً کلیه گوشی های این شرکت نیز در آینده تغییر نام دارد. به عنوان مثال گوشی پرچمدار بعدی به نام می ۱۲ با نام شیائومی ۱۲ عرضه میشود. تصمیم اخیر شیائومی تغییر بزرگی را برای این شرکت بهمراه خواهد داشت. اولین گوشی هوشمند شیائومی با نام می عرضه شده بود و حتی این نام برای دیگر محصولات این شرکت همانند تبلت، گجت ها و حتی لپ‌تاپ نیز استفاده شده بود.

به نظر می‌رسد محصولات کنونی این شرکت تغییر نام نخواهند داشت و این تغییرات تنها منحصر به محصولات آینده شیائومی خواهد بود. لی جون، بنیانگذار شیائومی نیز پیش از این نام می را مخفف عبارت اینترنت و ماموریت غیرممکن معرفی کرده بود.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. اینطوری که همه گوشی هاش اسم مشابه دارند. فقط عدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا