پتنت جدید شیائومی استفاده از صفحه نمایش انعطاف پذیر را در مچ بند های هوشمند نشان می دهد

تمامی مچ بند های هوشمند ورزشی کنونی در بازار از لحاظ طراحی و مشخصات فنی به نقطه یکسانی رسیدند و به نظر می رسد ارتقا در صفحه نمایش استفاده از صفحه نمایش منعطف می تواند در نسل جدید این مچ بند ها تغییراتی ایجاد کند. در حال حاضر گوشی‌های هوشمند تاشو مانند گلکسی فولد ۳ […]

تمامی مچ بند های هوشمند ورزشی کنونی در بازار از لحاظ طراحی و مشخصات فنی به نقطه یکسانی رسیدند و به نظر می رسد ارتقا در صفحه نمایش استفاده از صفحه نمایش منعطف می تواند در نسل جدید این مچ بند ها تغییراتی ایجاد کند. در حال حاضر گوشی‌های هوشمند تاشو مانند گلکسی فولد ۳ و دستگاه های رول شونده شامل نمایشگرهای منعطف هستند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شیائومی در پتنت اخیر خود از صفحه نمایش های انعطاف پذیر برای مچ بند های هوشمند ورزشی استفاده کرده است. استفاده از صفحه نمایش انعطاف پذیر باعث تغییر طراحی این مچ بندها خواهد شد. طبق پایگاه اطلاعاتی پتنت چین، شیائومی برای ساخت این دست بند از صفحه نمایش انعطاف پذیر رول شونده استفاده کرده است .

این مچ بند هوشمند با نام Smart Bracelet دارای طراحی منحصر به فرد و متمرکز بر شکل و ارگونومی است. زوایای مختلف طراحی این مچ بند ورزشی و نماهای آن درچتنت مشخص شده است. پیش از این نوبیا نیز در سال ۲۰۲۰ از یک صفحه نمایش انعطاف پذیر در ساعت‌های خود استفاده کرده بود که می توانست تا نزدیکی مچ دست رول شود. این ساعت دارای یک صفحه نمایش ۴.1 اینچی انعطاف پذیر است که دور مچ دست قرار می گیرد. در آن زمان نوبیا برای ساخت این صفحه انعطاف پذیر از آلومینیوم سبک و سرامیک های زیست پزشکی استفاده کرده بود.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال