از این پس کاربران می‌توانند ویدئوهای یوتیوب را بر روی ساعت‌های هوشمند اندرویدی خود مشاهده نمایند

سیستم‌عامل Android Wear در سال‌های گذشته توانسته جایگاه بسیار خوبی را میان ساعت‌های هوشمند پیدا کند و با قابلیت‌های جدیدی که همه‌ روزه به آن اضافه می‌شود، کار کردن با آن را ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر از همیشه می‌کند. اما یکی از مواردی که همیشه کاربران به دنبال آن بوده‌اند ولی امکان آن وجود نداشته، تماشای ویدئوهای […]

سیستم‌عامل Android Wear در سال‌های گذشته توانسته جایگاه بسیار خوبی را میان ساعت‌های هوشمند پیدا کند و با قابلیت‌های جدیدی که همه‌ روزه به آن اضافه می‌شود، کار کردن با آن را ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر از همیشه می‌کند. اما یکی از مواردی که همیشه کاربران به دنبال آن بوده‌اند ولی امکان آن وجود نداشته، تماشای ویدئوهای یوتیوب در ساعت‌های هوشمند بوده که حالا به لطف توسعه‌دهندگان امکان‌پذیر شده است.

به تازگی توسعه‌دهندگان اپلیکیشنی را با نام Video for Android Wear & Youtube معرفی کرده‌اند که به کاربران این امکان را می‌دهد هر ویدئویی را بتوانند مستقیما بر روی ساعت هوشمند خود تماشا کنند. همچنین این امکان وجود دارد که کاربران بتوانند به کمک فرمان صوتی و یا استفاده از کیبورد کوچکی که در این اپلیکیشن قرار گرفته، میان ویدئوهای یوتیوب به جستجو بپردازند. دکمه‌های کتترلی Play/Pause نیز در این اپلیکیشن تعبیه شده تا مشکلی از بابت تماشای ویدئوها وجود نداشته باشد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

گوگل نکسوس بعدی را شرکت Huawei خواهد ساخت!

اما شاید برای بسیاری از شما این سوال پیش آید که چگونه می‌توان صدای این ویدئوها را شنید. از آنجایی که ساعت‌های هوشمند خروجی اسپیکر و یا جک هدفون ندارند، کاربران باید از اسپیکرها و یا هدفون‌های بلوتوثی استفاده نمایند. همچنین امکان ارسال ویدئوها از طریق Google Cast بر روی ساعت‌ هوشمند نیز وجود دارد که یک ویژگی دوست‌داشتنی به حساب می‌آید.

اگر شما نیز از دارندگان ساعت‌های هوشمند هستید و می‌خواهید همین الآن این اپلیکیشن را بر روی ساعت هوشمند خود آزمایش کنید، می‌توانید با مراجعه به این لینک، آن را به صورت رایگان دریافت نمایید. البته توجه داشته باشید برای نصب این اپلیکیشن بر روی ساعت هوشمند خود، شاید کمی معطل شوید چرا که با توجه به اندازه صفحه‌نمایش ساعت هوشمند شما، این اپلیکیشن داده‌های خود را نصب می‌کند. اما پس از یک انتظار کوتاه، می‌توانید تمامی ویدئوهای یوتیوب را بر روی مچ دست خود مشاهده کنید، دوست‌داشتنی است نه؟!